Izabela Janachowska planuje drugie dziecko. "Najlepszy prezent, jaki mogę dać swojemu dziecku, to rodzeństwo"

Izabela Janachowska, ekspertka ślubna, doskonale sprawdza się roli mamy. Wyznała, że rozważa powiększenie rodziny.

Izabela Janachowska od kilku lat świetnie prosperuje w branży ślubnej. Chętnie dzieli się z fanami informacjami o życiu prywatnym. Realizuje się też jako mama kilkuletniego Chrisa. Z powodzeniem łączy rolę businesswoman i matki.

Izabela Janachowska z rodzinąJanachowska urządziła synowi bajkowe przyjęcie. To wielka impreza w plenerze

Izabela Janachowska. Czy jest szczęśliwą mamą?

Od kilku lat Izabela Janachowska tworzy z biznesmenem Krzysztofem Jabłońskim kochającą się rodzinę. Choć ich relacji ze względu na różnicę wieku nie dawano dużych szans, to małżonkowie konsekwentnie pokazują, że są szczęśliwi. W mediach społecznościowych Izabeli Janachowskej można znaleźć masę zdjęć, na których pokazuje, jak spędza czas z mężem. Ich oczkiem w głowie jest syn Chris.

Izabela Janachowska, w wywiadzie udzielonym magazynowi "Viva!", przyznała, że rola matki bardzo jej odpowiada. Wyznała, że zastanawia się, jakby to było, gdyby Chris miał rodzeństwo.

Moje koleżanki mówią, że najlepszy prezent, jaki mogę dać swojemu dziecku, to rodzeństwo. Zastanawiamy się, czy nie mają racji. Czy nie byłoby fajnie, gdyby był w domu jeszcze jeden taki uroczy maluch - powiedziała

Jak czytamy. również mąż Izabeli Janachowskiej nie ma nic przeciwko powiększeniu rodziny. Krzysztof Jabłoński poza Chrisem ma jeszcze jednego syna z poprzedniego związku. Świetnie czuje się w roli ojca i jak przyznaje, ma dobry kontakt ze starszym synem. 

Jak patrzę na Chrisa, to myślę, że w sumie trójkę takich słodkich dzieci mógłbym mieć – powiedział Krzysztof Jabłoński.

Izabela Janachowska zaczęła karierę w show biznesie od tańca. Jako nagradzana tancerka w 2009 roku dołączyła do ekipy programu "Taniec z Gwiazdami". W dziewiątej edycji towarzyszyła Wojciechowi Medyńskiemu, a w kolejnych tańczyła z Radosławem Majdanem, Rafałem Brzozowskim, czy Pawłem Stalińskim. W czasie przygotowań do swojego ślubu z Krzysztofem Jabłońskim odkryła nową pasję i została ekspertką ślubną. Obecnie prowadzi firmę zajmującą się doradztwem ślubny oraz bloga i kanał na YouTube.

Izabela Janachowska relaksuje się w DubajuIzabela Janachowska relaksuje się w skąpym bikini na wakacjach w Dubaju

Izabeli Janachowskiej i jej rodzinie życzymy wiele szczęścia!

Więcej o: