Nie tylko "Hotel Paradise 3". Uczestnicy już wcześniej byli w popularnych produkcjach. Dla kogo "Hotel" nie był telewizyjnym debiutem?

Dla większości uczestników "Hotelu Paradise 3" udział w programie był absolutnym debiutem telewizyjnym. Okazuje się jednak, że mie dla wszystkich. W jakich produkcjach występowali uczestnicy przed emisją trzeciej edycji "Hotelu Paradise"?

Finał "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Dla części uczestników, udział w trzeciej edycji show emitowanego na antenie TVN7 nie był jednak telewizyjnym debiutem. Okazuje się, że niektórzy mieszkańcy hotelu chętnie brali udział w medialnych produkcjach jeszcze przed wylotem na Zanzibar.

Zobacz wideo Czy jest coś, czego Kamil żałuje w związku z udziałem w "Hotel Paradise"?

Kto romansował z telewizją przed udziałem w "Hotelu Paradise"?

Kamil Popławski, kontrowersyjny uczestnik trzeciej transzy "Hotelu Paradise", zwracał uwagę uczestniczek swoją atrakcyjną twarzą i pięknie wyrzeźbionym ciałem. Okazuje się, że swoje zewnętrzne atuty próbował wykorzystać już wcześniej, biorąc udział w szóstej edycji programu "Top Model". Kamil nie zaszedł jednak daleko w show, odpadł już na pierwszym etapie. Pomimo że, swoją aparycją zachwycił gwiazdę programu Joannę Krupę, to pozostali członkowie jury nie widzieli go w branży modelingowej.

Niemal cztery lata temu Popławski próbował swoich sił w konkursie na Mistera Polski. Tam odniósł już wiekszy sukces, ponieważ podczas gali został tytułowany Wicemisterem Polski!

 

Maurycy Sas-Uhrynowski z kolei grywał epizody w polskich tasiemcach. Mężczyzna zagrał w produkcjach, takich jak "M jak Miłość" czy "Ojciec Mateusz".

Bibi i Kuba z "Hotelu Paradise" grali w paradokumentach

Podobną przeszłość łączy Kubę Wójcika, oraz jedną z faworytek trzeciej edycji "Hotelu Paradise", Bogusię Brzezińską. Oboje występowali w  paradokumentach. 20-latka ma na swoim koncie rolę w takich serialach jak "Szkoła" (858. odcinek) czy "Trudne Sprawy" (917. odcinek).

Podobnie Kuba Wójcik upodobał sobie grywanie w paradokumentach. Były uczestnik "Hotelu Paradise" zawitał na plan "Szpitala" i produkcji "Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny". Wójcik ma na swoim koncie również rolę w pełnometrażowym filmie! Debiutował u jednego z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów, Patryka Vegi. Wójcik zagrał epizod w drugiej części "Kobiet Mafii".

Mieliście okazję oglądać uczestników trzeciej edycji show w innych produkcjach, przed emisją "Hotelu Paradise"?

Więcej o: