"Top Model". Internauci przyznali Srebrny Bilet. Kim jest Anna Szczepańska - pierwsza uczestniczka programu?

Anna Szczepańska to pierwsza uczestniczka dziesiątej edycji "Top Model", która dostała Srebrny Bilet. Internauci oddali na nią najwięcej głosów. Dzięki temu Anna trafia od razu na bootcamp.

Anna Szczepańska została wybrana w Głosowaniu Internautów i dzięki otrzymaniu tzw. Srebrnego Biletu omija castingi z jury. Tym samym na kilka miesięcy przed emisją programu została uczestniczką "Top Model".

Zobacz wideo Sandra Kubicka pokazała się w nowej grzywce

Ernest z Top ModelErnest z "Top Model" zmienił fryzurę. Fani: James Dean czy Ridge Forrester?

"Top model". Kto dostał Srebrny Bilet?

"Top model" to jeden z popularniejszych programów stacji TVN, w którym uczestnicy próbują swych sił w modelingu. Od ósmej edycji "Top Model" pojawiły się również Złote i Srebrne Bilety. Dzięki uzyskaniu Złotego Biletu dany uczestnik omija bootcamp i trafia od razu do domu modelek. Srebrny Bilet pozwala przeskoczyć etap castingów na panelu jurorskim i uczestnik od razu bierze udział w bootcampie.

Piątka kandydatów do Srebrnego Biletu została wskazana przez jury oraz prowadzącego Michała Piróga. Potem odbyło się głosowanie internautów, którzy swoje głosy mogli oddawać na:

  • Adama Lochyńskiego,
  • Małgorzatę Miłek,
  • Sarę Prentką,
  • Annę Szczepańską,
  • Adama Szczepińskiego.

Anna Szczepańska od początku cieszyła się sympatią internautów i ostatecznie to ona otrzymała Srebrny Bilet z rąk Michała Piróga.

 

"Top Model". Kim jest Anna Szczepańska?

Anna Szczepańska mieszka w Krakowie, gdzie pracuje przy produkcji teledysków muzycznych. Ma ukochanego psa Hermesa, z którym codziennie chodzi na długie spacery. Chętnie gra w tenisa, pływa i uprawia jogę. Pracowała jako modelka, chce wrócić do modelingu.

Co jeszcze wiemy o uczestniczce programu? W zgłoszeniu, które wysłała do programu "Top Model" dziewczyna przyznała, że ma 30 lat, waży 58 kg. Mierzy 183 cm, a jej wymiary to 87/63/90.

Anna została nominowana do rywalizacji o Srebrny Bilet przez Michała Piróga. Jak przyznał prowadzący "Top Model" w wywiadzie udzielonym stacji TVN, żywiołowość Anny i jej temperament zasługiwały na docenienie.

Ania na rozmowie podczas castingu ujęła mnie swoją szczerością, otwartością, ale również bezpretensjonalnością, żywiołowym, lekko zwariowanym temperamentem. Ja zawsze z większym sercem podchodzę do tych, którzy chcą tak naprawdę i odważnie

ONS"Top Model". Ruszyły castingi do dziesiątej edycji programu. Jak będzie wyglądał kolejny sezon show?

Czy na was też zrobiła wrażenie? Będziecie kibicować jej w programie?

Więcej o: