Matthew Perry rozstał się z narzeczoną! Zerwał zaręczyny kilka dni po emisji "Friends Reunion": Czasami rzeczy się nie układają

Matthew Perry zakończył swój ponad dwuletni związek. Aktor rozstał się z Molly Hurwitz, co potwierdził w rozmowie z jednym z magazynów.

Pod koniec listopada Matthew Perry w rozmowie z magazynem "People" zdradził, że jest zaręczony. Aktor oświadczył się Molly Hurwitz, z którą spotykał się od dwóch lat. Jak przyznał wówczas w rozmowie, związał się z "najwspanialszą dziewczynę na całej planecie". Ich drogi jednak się rozeszły, co potwierdził w rozmowie z jednym z magazynów.

Zobacz wideo "Friends: Reunion". Zobacz zwiastun nowego epizodu serialu "Przyjaciele"!

Matthew Perry rozstał się z Molly Hurwitz

Matthew Perry i Molly Hurwitz początkowo ukrywali swój związek, jednak z czasem w sieci zaczęły krążyć ich wspólne zdjęcia wykonane przez paparazzi. W końcu Matthew i Molly potwierdzili, że są razem. Kilka miesięcy po tej oficjalnej informacji, pojawiły się doniesienia, że ta dwójka nie jest już razem. Szybko się okazało, że to nie prawda. W listopadzie 2020 roku serialowy Chandler oświadczył się ukochanej. Ślub pary miał odbyć się w bieżącym roku, ale jak podają zagraniczne media, do ceremonii nie dojdzie. 

Krótko po emisji odcinka specjalnego "Friends Reunion" Matthew Perry zerwał zaręczyny z Molly Hurwitz! Tym razem nie są to tylko doniesienia. Aktor w rozmowie z dziennikarzami magazynu "People" potwierdził, że nie jest już w związku z Molly. Z jego wypowiedzi można wnioskować, że nie żywi urazy do byłej partnerki.

Czasami rzeczy się nie układają i to jest jeden z takich momentów. Życzę Molly wszystkiego, co najlepsze - powiedział aktor w rozmowie z dziennikarzami "People". 

Molly Hurwitz - kim jest była partnerka Matthew Perry'ego?

O Molly Hurwitz, byłej narzeczonej aktora niewiele wiadomo. Molly ponoć pochodzi z Nowego Jorku i także związana jest z show-biznesem. Mimo to unika życia w świetle reflektorów i chce zachować prywatność. Nawet jej konto na Instagramie jest prywatne.