Rinke Rooyens pochwalił się zdjęciem dorosłego syna. Jego mamą jest Kayah. Internauci: Przystojny jak tata

Z okazji Dnia Dziecka Rinke Rooyen opublikował kilka zdjęć swojego dorosłego syna Rocha. Do kogo jest bardziej podobny?

Kayah i Rinke Rooynes pobrali się w 1998 roku. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, a para rozwiodła się w 2010 roku. Owocem ich miłości jest syn Roch, który przyszedł na świat niedługo po zaślubinach. Piosenkarka i producent telewizyjny rozstali się w zgodzie, co z pewnością ułatwiło im wspólne wychowywanie syna. Ten już jest dorosłym mężczyzną. Dumny tata pochwalił się kilkoma jego zdjęciami.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała nagranie ze swojego ślubu z Rinke

Rinke Rooyens pochwalił się zdjęciem dorosłego syna. Ma go ze związku z Kayah

Z okazji Dnia Dziecka na Instagramie nie brakowało zdjęć gwiazd z czasów dzieciństwa czy ich wspólnych fotek ze swoimi pociechami. Nie było inaczej w przypadku Rinke Rooyensa, który opublikował kilka zdjęć 22-letniego już syna Rocha. Możemy przy okazji zobaczyć też kilka niepokazywanych wcześniej ujęć ze ślubu Rinke i Joanny Przetakiewicz. W poście nie mogło zabraknąć również życzeń.

Świat jest twój, Rochu. Jestem taki dumny i chcę ci podziękować za to, że wybrałeś mnie na swojego ojca. Zawsze będę cię wspierał i prowadził najlepiej, jak umiem. Jesteś najpiękniejszym darem mojego życia i kocham cię tak niewiarygodnie mocno! - napisał Rooyens pod zdjęciami na Instagramie.
 

Pod postem pojawiło się wiele komplementów pod adresem Rocha. Co poniektórzy zauważyli duże podobieństwo do taty. Uważają, że jest tak samo przystojny.

Tak samo przystojny, jak tata.
Urodziwy po rodzicach i na pewno tak samo fajny.
Maga przystojniak. Na moje oko, to cały tata - zachwalają w komentarzach.

Roch Rooyens uczy się w szkole projektowania, ale pracuje również w firmie producenckiej swojego taty. 

Też widzicie to podobieństwo?

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz na zdjęciu z trójką synów. Zdradziła, jakie były początki jej macierzyństwa. Miała wtedy tylko 20 lat

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.