Patrycja Markowska pokazała syna. Filip ma już 13 lat. Fani jednomyślni. "Czysty tata"

Patrycja Markowska z okazji Dnia Dziecka dodała na Instagramie zdjęcie swojego syna Filipa. Ma już 13 lat. Fani nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny.

Patrycja Markowska rzadko pozwala sobie na pokazywanie w sieci życia prywatnego. Swój profil na Instagramie prowadzi głównie pod względem zawodowym. Jednak kilka razy zdarzyło jej się pokazać w towarzystwie rodziny. Tym razem także zaskoczyła fanów i z okazji Dnia Dziecka opublikowała zdjęcie syna.

Zobacz wideo Patrycja Markowska o synu i kryzysie w małżeństwie

Patrycja Markowska dodała zdjęcie syna. Chłopiec rozczulił fanów

Piosenkarka dodała kadr, na którym jej syn siedzi w szarym pluszowym kombinezonie, trzymając pod ubraniem kota.

Bycie mamą wymiata - napisała pod zdjęciem Patrycja Markowska.

Fani pozytywnie odebrali ujęcie.

Piękny! - napisała jedna z fanek.

Kilka miesięcy temu także dodała zdjęcie z synem, na którym ten obejmuje mamę. Wówczas artystka napisała o swoim dziecku wzruszające słowa. Widać, że jest dumna z bycia mamą.

Bycie mamą tego chłopca to najpiękniejsza podróż, jaką udaje mi się przeżywać. Bywa trudna i wyczerpująca. Sprawia, że czuję się czasem bezradna. Ale to bezwarunkowa miłość łamiąca największe fale. Jestem szczęściarą - wyznała na Instagramie.

Fani nie mają wątpliwości do kogo podobny jest Filip.

 
Cały tata. Przepraszam Patrycja.
Ale podobny do taty.
Czysty tata - skomentowało wiele fanek.

Ojcem chłopca jest aktor Jacek Kopczyński, z którym piosenkarka jest związana od wielu lat. Mimo dość burzliwego związku para pozostała razem. Artystka ze swoim partnerem miewała wzloty i upadki, a swego czasu zdecydowała się na terapię. Dzięki niej udało się przezwyciężyć problemy. Syn pary, Filip urodził się w 2008 roku. A waszym zdaniem do kogo jest podobny?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.