Agnieszka Włodarczyk chwali się dwoma wózkami dla dziecka. "Nasze słoneczko będzie jeździło na zmianę"

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się, jakimi wózkami będzie jeździć jej dziecko. Przyszła mama przygotowała aż dwa pojazdy, bo - jak twierdzi - nie umiała zdecydować, który kolor wybrać.

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się na Instagramie zdjęciem wózków, którymi będzie jeździć jej dziecko. Jak się okazuje, gwiazda przygotowała w zanadrzu aż dwa pojazdy, gdyż - jak z rozbrajająca szczerością wyznała - nie mogła się zdecydować względem koloru. 

Christina Aguilera Christina Aguilera w obcisłej skórze. Figura jak u nastolatki. Fani: Luksusowo

Agnieszka Włodarczyk chwali się dwoma wózkami dla dziecka

Podekscytowana aktorka pozuje na fotografii z dwoma wózkami - czarnym i beżowym. Sprawdziliśmy, jaka jest cena wózka, którym będzie jeździć dziecko Agnieszki. Ta zależy od jego wyposażenia, to zaczyna się od trzech, a kończy na prawie pięciu tysiącach złotych. Aktorka do zdjęcia dodała opis, w którym dała upust swojej ekscytacji wózkami i nadejściem nowego członka rodziny.

Parę dni temu dostarczono nam dwie mega fury dla maleństwa. Mój brak decyzyjności odnośnie koloru spowodował, że nasze słoneczko będzie jeździło na zmianę czarnym i beżowy. Mechanizmy sztos, wózki prowadzą się jednym palcem! A ten włoski design i elegancki sznyt to klasa sama w sobie! Cieszę się jak dziecko i o to chyba chodzi w tym dniu.
 

Komentatorzy podzielili radość Agnieszki. Niektórzy z nich dywagowali, który kolor wózka jest lepszy.

Babcia będzie wozić w beżowym.
To jak wpadnę, to nie będę brała swojego.
Oba piękne, ale beżowy najlepszy!

Paweł Kukiz Paweł Kukiz ujawnił wpływy z tantiem. Ciągle zarabia na muzyce duże pieniądze

Agnieszka Włodarczyk odkąd ogłosiła, że jest w ciąży, stale pokazuje, jak zmienia się jej ciało, prezentuje, co już zakupiła dla swojej pociechy, a także mówi o zdrowiu i samopoczuciu. Z tego powodu, aktorka ostatnio musiała zmierzyć się z pewną nieco złośliwą internautką.

Więcej o: