Małgorzata Trzaskowska składa życzenia z okazji Dnia Dziecka. Te słowa mogły zaboleć prezydenta Dudę

Małgorzata Trzaskowska opublikowała na Instagramie wpis z okazji Dnia Dziecka. W jej życzeniach dla dzieci nie zabrakło gorzkich słów odnośnie aktualnej sytuacji politycznej w Polsce.

Zeszłoroczna kandydatka na pierwszą damę, Małgorzata Trzaskowska, opublikowała na Instagramie wpis z okazji Dnia Dziecka. Życzenia żony Rafała Trzaskowskiego mogą nie spodobać się prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność".

Donald TuskDonald Tusk na starym zdjęciu z córką. Polityk odtworzył kadr z wnuczką

Małgorzata Trzaskowska składa życzenia z okazji Dnia Dziecka 

Małgorzata Trzaskowska we wpisie życzy dzieciom, aby te żyły pełnią życia w wolnym kraju, w którym nie będą musiały uciekać się do różnego rodzaju form protestów i wstydzić się za prezydenta. 

Kochane dzieciaki, życzę wam, abyście czerpały z życia pełnymi garściami! Abyście budowały przyszłość w kraju uśmiechniętym, otwartym, zielonym, gdzie nie musicie protestować przeciwko opresyjnej i nieuczciwej władzy i niszczeniu środowiska, a prezydent nie jest obciachem - po prostu w normalnym, nowoczesnym europejskim kraju.
 

Przypominamy, że w wyborach prezydenckich w zeszłym roku niemal połowa głosujących Polaków oddała głos na Rafała Trzaskowskiego. Polityk minimalnie przegrał wtedy z Andrzejem Dudą. Od czasów wyborów Małgorzata Trzaskowska nie zwolniła tempa w działalności społecznej. Często działa na rzecz kobiet - koniec roku była aktywną uczestniczką Strajku Kobiet w Warszawie. Nie boi się również zabierać głosu np. w kwestii aborcji

Mc KevinRaper zdradził żonę z kolegą i koleżanką. Chciał uciec, skoczył, spadł i zmarł

Trzaskowscy wychowują razem dwójkę dzieci: 17-letnią Aleksandrę i 12-letniego Stanisława. W zeszłym roku w rozmowie z Dorotą Wellman dla "Dzień dobry TVN" Małgorzata opowiedziała, jakimi wartościami kieruje się z mężem w wychowaniu pociech:

Przede wszystkim chcemy, aby nasze dzieci widziały świat oczami innych ludzi i były tolerancyjne. Żeby potrafiły wyhaczyć granicę między życiem zawodowym a życiem prywatnym.

Zgadzacie się ze słowami Trzaskowskiej?