Menedżer Grzegorza Hyżego odpowiada na zarzuty Mai. "Tak powinni zachowywać się dorośli po rozwodzie"

Grzegorz i Maja Hyży pozostają w medialnym konflikcie. Maja niedawno udzieliła wywiadu dla "Twojego Imperium", w którym ujawniła kolejne kulisy rozpadu ich związku. Głos w sprawie postanowił zabrać menedżer Grzegorza. Co powiedział?

To już kolejna odsłona trwającego od lat konfliktu pomiędzy Mają Hyży, a jej byłym partnerem, Grzegorzem. Para pojawiła się w show biznesie w 2013 roku, kiedy wspólnie wzięli udział w programie "X Factor", muzycznym show emitowanym na antenie TVN.

Zobacz wideo Maja Hyży znów zabrała głos: Milczałam dla dobra dzieci

Edyta GórniakGórniak na koncercie ku pamięci Krawczyka zaliczyła wpadkę. "Byliśmy wkurzeni"

Tak po latach kulisy udziału w programie wspominała kobieta:

Gdy braliśmy udział w "X Factor", pojawiła się rywalizacja. To był gwóźdź do trumny naszego związku, wszystko zaczęło się sypać. Grzegorz nie traktował mnie już jak żony, kogoś bliskiego, ważnego. Byłam dla niego rywalką w drodze do zwycięstwa. Za kulisami programu wiecznie mnie krytykował. Mówił, że jestem słaba wokalnie i negował mój udział w programie - wyznała Maja Hyży w rozmowie z "Twoim Imperium".

Menedżer Grzegorza Hyżego wydał oświadczenie w sprawie konfliktu byłych małżonków

Na te zarzuty postanowił odpowiedzieć menedżer Grzegorza, Arkadiusz Krzywkowski. Poproszony o komentarz przez portal Plejada.pl przesłał oświadczenie, którego treść prezentuje się następująco:

Grzegorz Hyży, kierując się dobrem swoich dzieci, nie będzie komentował wypowiedzi eksmałżonki zawierających szereg nieprawdziwych informacji. Od dziewięciu lat jest autorytetem dla swoich dzieci i uczy ich szacunku, w tym także do ich mamy. Myślę, że właśnie tak powinni zachowywać się dorośli i odpowiedzialni rodzice po rozwodzie. Jako świadomy siebie Artysta chce istnieć w przestrzeni medialnej tylko ze względu na swoje dokonania zawodowe

Grzegorz i Maja Hyży po rozwodzie weszli w nowe związki

Przypomnijmy, że para wspólnie wychowuje bliźniaki Wiktora i Aleksandra. Maja w relacji, którą nawiązała kilka lat po rozwodzie, doczekała się również córki. Para rozstała się kilka miesięcy po zakończeniu programu "X Factor".

Grzegorz Hyży od 2015 roku pozostaje w związku małżeńskim z Agnieszką Popielewicz, natomiast Maja ułożyła sobie życie u boku tajemniczego Konrada. Kobieta w ciepłych słowach mówiła o obecnym partnerze w niedawno udzielonym wywiadzie:

Największą podporą jest mój obecny partner Konrad. On jest filarem, przy którym stoję. Gdyby nie on, nie wiem, czy odważyłabym się na taki krok. Sama chyba nie jestem na tyle silna, lecz przy nim jestem w stanie zdziałać naprawdę wiele. Nigdy nie czułam się tak pewnie, jak teraz - zaznacza Maja w rozmowie z "Twoim Imperium".

Jak myślicie, byli małżonkowie dojdą w końcu do porozumienia i zakończą medialną wojnę?

Więcej o: