"Śniegu już nigdy nie będzie". Na ściance królowała czerń. Weronika Rosati w prostej, ale efektownej kreacji

Za nami oficjalna premiera filmu "Śniegu już nigdy nie będzie". Mówi się, że jest to polski kandydat do Oscara. Na ściance pojawiła się plejada gwiazd. Nie zabrakło Weroniki Rosati w sukience z głębokim dekoltem, czy eleganckiej Joanny Kulig.

Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej "Śniegu już nigdy nie będzie" walczył o Złotego Lwa na festiwalu w Wenecji. Produkcja po kilkukrotnej zmianie daty premiery trafi do kin czwartego czerwca. Z tej okazji na ściance w Warszawie pojawiła się plejada gwiazd. Największą uwagę skupiła na sobie Weronika Rosati, która pokazała się w "małej czarnej" z głębokim dekoltem. Kto jeszcze się pojawił? 

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach

Anastazja Pazura, Cezary PazuraPazura ma 32-letnią córkę z pierwszego małżeństwa. "Odziedziczyła po mnie naiwność"

Gwiazdy na premierze filmu "Śniegu już nigdy nie będzie"

Na pokazie filmu "Śniegu już nigdy nie będzie" nie zabrakło odtwórców głównych ról. Ze względu na panujące obostrzenia, konieczne było wstrzymanie imprez branżowych na jakiś czas, ale już można podziwiać stylizacje gwiazd pozujących na ściankach. Na czerwonym dywanie pojawiła się Weronika Rosati, która pozowała przed fotoreporterami w czarnej kreacji z głębokim dekoltem. Nie zabrakło również Joanny Kulig, która na premierę zawitała w białej bluzce i damskim garniturze. 

Maja Ostaszewska, która w filmie wcieliła się w rolę Marii, zdecydowała się na elegancką bluzkę w niebieskie kwiaty i proste spodnie w kant. Podobnie do Mai, Agata Kulesza postawiła na mniej formalną stylizację i pokazała się w prostej, czarnej sukience, na którą narzuciła wzorzysty płaszcz. Do całości aktorka dobrała białe trampki. 

Na czerwonym dywanie pojawił się również Michał Witkowski, który wyróżniał się barwną stylizacją. Pisarz założył kolorowe spodenki, do których dobrał czarną kurtkę z żółtymi elementami. W tych samych kolorach były także jego okulary przeciwsłoneczne.

'Friends: The Reunion'Po premierze odcinka specjalnego "Przyjaciół" powróciły pytania o stan zdrowia Matthew Perry'ego. Twórcy serialu zabrali głos

"Śniegu już nigdy nie będzie" - fabuła

Film "Śniegu już nigdy nie będzie" opowiada historię pochodzącego ze wschodu masażysty, Żeni, który zatrudnia się do pracy na luksusowym osiedlu pod miastem. Mężczyzna poznaje prywatne dramaty i historie bogatych kobiet, których życie diametralnie odmieni się za jego sprawą.