Po premierze odcinka specjalnego "Przyjaciół" powróciły pytania o stan zdrowia Matthew Perry'ego. Twórcy serialu zabrali głos

Po premierze odcinka specjalnego serialu "Przyjaciele" powróciły pytania odnoszące się do stanu zdrowia Matthew Perry'ego. Głos w tej sprawie zabrali producenci telewizyjnego show.

Niedawno swoją premierę miał odcinek specjalny serialu "Przyjaciele". Produkcja powróciła na ekrany po blisko 17 latach i niemalże od razu spotkała się z entuzjazmem stęsknionych fanów. Wznowienie kultowego serialu skutkowało jednak wspomnieniem problemu, z którym przed laty zmagał się aktor Matthew Perry. Gwiazdor "Przyjaciół" w przeszłości uzależniony był od alkoholu oraz narkotyków. Zmagał się także z nadwagą oraz chorował na zapalenie trzustki. 

'Przyjaciele: Spotkanie po Latach' - premiera"Przyjaciele" - premiera. Gdzie obejrzymy najnowszy epizod kultowego sitcomu?

Zobacz wideo Co śmieszy, a co jara Kingę Sawczuk? [Lista Plotka]

Matthew Perry wrócił na plan "Przyjaciół". Powróciły także pytania o jego zdrowie

Problemy, z którymi w przeszłości zmagał się Matthew Perry sprawiły, że gdy tylko podjęto decyzję o nagraniu specjalnego odcinka serialu, producenci oraz osoby z osoby związane z produkcją zostały zasypane pytaniami dotyczącymi zdrowia odtwórcy roli Chandlera. Podczas wywiadu dla "The Hollywood Reporter" reżyser Ben Winston nie krył jednak swojego entuzjazmu względem gwiazdora "Przyjaciół".

Jest niesamowicie zabawnym człowiekiem i myślałem, że ma w serialu kilka świetnych tekstów. Czułem się po prostu szczęśliwy, że mogłem cieszyć się jego towarzystwem i nakierować go na coś takiego - przyznał.

Lisa KudrowLisa Kudrow uczciła 23. urodziny syna. "On wygląda zupełnie jak ty"

Pozytywnie o Matthew Perrym wypowiadał się także współtwórca serialu Kevin Bright.

Myślę, że jest w porządku. Wydaje się silniejszy i lepszy od ostatniego razu, kiedy go widziałem i jest podekscytowany możliwością pójścia naprzód - czytamy jego wypowiedź w magazynie  "People". 

Matthew Perry nigdy nie ukrywał, że bywało z nim naprawdę źle. W jednym z wywiadów przyznał nawet, że nie pamięta niektórych momentów z pracy na planie serialu. 

ZOBACZ TEŻ: "Przyjaciele" powracają. Jest zwiastun specjalnego odcinka kultowego serialu