Gwiazdy na premierze filmu mamy Anny Lewandowskiej. Trenerka postawiła na nietypową stylizację, ale i tak przyćmiła ją mama

W poniedziałek w Teatrze Wielkim w Łodzi odbyła się premiera filmu Marii Stachurskiej pt. "Położna". Na projekcji zjawiła się także córka reżyserki, Anna Lewandowska, jednak tym razem całą uwagę bez wątpienia skupiła na sobie jej mama.

O tym, że mama Anny Lewandowskiej kręci film o położnej z Auschwitz, zrobiło się głośno jeszcze w ubiegłym roku. Początkowo premiera dokumentu miała nastąpić w październiku 2020 roku, jednak ze względu na panujące wówczas obostrzenia, konieczne było przesunięcie jej w czasie. Ostatecznie premiera filmu odbyła się 31 maja 2021 roku w Teatrze Wielkim w Łodzi. Na premierze nie zabrakło rzecz jasna reżyserki Marii Stachury oraz jej znanej córki, Anny Lewandowskiej. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska zrobiła sobie zabieg na twarz. Chwali się efektami

Zobacz wideo Urocze wideo Anny Lewandowskiej z Klarą

Anna Lewandowska zjawiła się na premierze filmu "Położna". Tym razem show skradła jej mama

Na projekcji filmu "Położna" zjawiło się wiele gwiazd polskiego show-biznesu z Marią Stachurską oraz Anną Lewandowską na czele. Na czerwonym dywanie stanęli m.in. Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka czy Małgorzata Ostrowska- Królikowska. Nie zabrakło nawet Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu - Piotra Glińskiego. 

Anna Lewandowska również towarzyszyła mamie podczas jednego z najważniejszych momentów w jej życiu, bowiem kobieta po raz pierwszy miała okazję sprawdzić się w roli reżyserki. 

Obie panie postawiły na formalne i zarazem skromne kreacje. Biała marynarka Marii Stachurskiej idealnie podkreśliła jej nową fryzurę. Najwyraźniej blond odcień przypadł mamie Anny Lewandowskiej do gustu, bowiem od przeszło pół roku nie zdecydowała się na żadną inną koloryzację. 

Maria Stachurska, Anna LewandowskaMama Anny Lewandowskiej przeszła metamorfozę. Tak zmieniła się Maria Stachurska

Ubiegłoroczna metamorfoza Marii Stachurskiej bez wątpienia odjęła jej lat oraz sprawiła, że mama Anny Lewandowskiej wygląda jeszcze bardziej promiennie niż dotychczas. Oprócz koloryzacji, postawiła ona również na modne oprawki w niebieskim kolorze, które reżyserka nosi do dziś. 

Anna Lewandowska natomiast tego dnia wybrała ciemną marynarkę i czerwone, eleganckie spodnie. Całość uzupełniła wstążka związana przy kołnierzyku. Ta kolorystyczna została dobrana właśnie do dolnej części stylizacji (zdjęcia w naszej galerii). 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska z córkami na urodzinach teściowej. Mama Roberta wywija na podłodze wygibasy. Stylizacja "Lewej" nietypowa

Więcej o: