Pierwsze spięcie Meghan z rodziną Harry'ego miało miejsce już cztery dni po ślubie pary. "Byliśmy absolutnie oszołomieni i zdumieni"

Meghan Markle nie ma dobrych relacji z rodziną męża. Ponoć już kilka dni po ślubie doszło do zaskakującej sytuacji z żoną Harry'ego.

Meghan Markle odkąd związała się z księciem Harrym, zaczęła wzbudzać wiele kontrowersji. Od tamtego czasu bardzo dużo mówi się o jej napiętych relacjach z wieloma członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. To zresztą ona i jej mąż potwierdzili w wywiadzie z Oprah Winfrey. Teraz okazuje się, że do pierwszego spięcia doszło zaledwie cztery dni po ślubie pary!

Harry, Meghan, księżniczka AnnaTo księżniczka Anna zastanawiała się nad kolorem skóry syna Meghan i Harry'ego?

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Pierwsze spięcie Meghan z rodziną królewską

Meghan Markle i książę Harry pobrali się 19 maja 2018 roku. Lady Colin Campbell, pisarka i autorka książek oraz artykułów o Windsorach, powiedziała w rozmowie z "Daily Star", że pierwsze spięcia między Meghan, a rodziną jej męża pojawiły się bardzo szybko po ich ślubie. Było to podczas imprezy poświęconej księciu Karolowi.

22 maja Meghan i Harry udali się do Pałacu Buckingham, gdzie zjawiła się cała rodzina, by w roku, w którym książę Karol obchodził swoje 70. urodziny, uczcić pracę organizacji charytatywnej Prince's Charities. Członkowie rodziny spotkali się na przyjęciu w ogrodzie, podczas którego Harry wygłosił specjalne przemówienie. Wówczas przyjemne spotkanie miała zepsuć Meghan.

Lady Colin Campbell wyznała, że już dzień po incydencie, informator, który był na przyjęciu przekazał, co powiedziała żona Harry'ego.

Wszyscy byliśmy absolutnie oszołomieni i zdumieni. Wiedzieliśmy, że to nie wróży dobrze. Mieliśmy nadzieję, że informacje są nieprawdziwe, ale jednak się potwierdziły - wyznała.

Ponoć uznała, że wydarzenie jest niezwykle nudne i chciała je jak najszybciej opuścić.

Piętnaście minut po rozpoczęciu imprezy, zwróciła się do Harry'ego i powiedziała: Harry, to jest naprawdę nudne. Wyjdźmy. (...) Zrobiliśmy co w naszej mocy. Wszyscy wiedzą, że tu byliśmy. Chodźmy - relacjonuje Lady Colin Campbell.

Harry powiedział jej, że to niemożliwe, by wyszli z przyjęcia. Meghan kilka razy nalegała, ale ostatecznie została z mężem. Myślicie, że faktycznie jest coś na rzeczy?

Meghan Markle nosiła wymowny naszyjnikMarkle wystąpiła z wyjątkowym naszyjnikiem podczas wywiadu. Miał ukryte znaczenie

Więcej o: