Ekipa Friza. Paulina miała studiować ekonomię. Nowa dziewczyna Mini Majka zmieniła dla niego plany

Do Ekipy Friza, znanej ze swoich relacji na YouTube, dołączyła jakiś czas temu nowa osoba. Paulina, dziewczyna Mini Majka, udzieliła wywiadu Wersow i odpowiedziała na pytania fanów ekipy.

Ekipa Friza to grupa znajomych, zebranych przez Karola "Friza" Wiśniewskiego - youtubera, którego kanał ma 4,3 miliona subskrypcji. Do obsady dołączyła właśnie nowa osoba. 

Zobacz wideo Najlepsze wyznania Ekipy Friza w Kole Plotka

Ekipa FrizaNie wiesz, o co chodzi z lodami Ekipy? Wyjaśniamy, co to właściwie jest Ekipa Friza

Ekipa Friza. Reakcja fanów na nową twarz w ekipie

Ekipa mieszka razem w podkrakowskim domu i relacjonuje swoje życie. Kanał ekipy ma ponad półtora miliona subskrybentów i ponad 100 milionów odsłon. Sukces finansowy kanału dodatkowo wspierają akcje marketingowe ekipy. Osoby, które nie wiedziały kim jest Friz, słyszały na pewno o "Lodach Ekipy".

Ekipa Friza wzbogaciła się ostatnio nie tylko finansowo. Do jej grona dołączyła niedawno 19-letnia Paulina Kozłowska. Jest dziewczyną Mateusza Krzyżanowskiego, zwanego Mini Majkiem.

 

Paulina wzbudza duże kontrowersje wśród fanów Ekipy Friza, którzy nie darzą jej zaufaniem. Dlatego Wersow postanowiła przedstawić ją oficjalnie i przeprowadziła na swoim kanale na YT wywiad z Pauliną. Zadała jej wiele pytań od fanów.

Ekipa Friza. Kim jest dziewczyna Mini Majka?

W rozmowie z Wersow Paulina dała się poznać jako osoba nieśmiała. Przyznała, że występy przed kamerą jeszcze ją krępują. Opowiedziała o swoim związku z Mini Majkiem. Wyznała, że poznali się niedawno na dworcu w Sopocie, a po wymianie kilku zdań bardzo się polubili. Na pytanie Wersow, czy przeszkadza jej różnica wieku dzieląca ją i Mini Majka (czyli siedem lat) Paulina odpowiedziała.

Jak spędzam czas z Majkelem to nie widzę żadnej różnicy. Dogaduję się i z młodszymi i starszymi.
 

Ekipa Friza. Paulina zmienia życiowe plany dla Mini Majka

Paulina jest tegoroczną maturzystką. Chętnie opowiadała Wersow o tym, że lubi się uczyć i choć nie zna jeszcze wyników tegorocznej matury, to jest pewna, że dobrze jej poszło. Jak w rozmowie z każdym maturzystą, tak i tu musiało paść pytanie: Co dalej? Jakie plany po maturze?

Okazuje się, że Paulina chciała studiować ekonomię w Warszawie. Jednak znajomość z Mini Majkiem pokrzyżowała te plany. Dla ukochanego Paulina postanowiła przenieść się do Krakowa i tutaj spróbować szczęścia.

 No i właśnie tutaj zmieniło się całkowicie twoje życie, bo tak naprawdę miałaś iść do Warszawy na ekonomię, a teraz w Krakowie idziesz na kosmetologię! - zaczęła Wersow"
Praca w banku to nie dla mnie. Wolałabym robić coś, co tak bardzo lubię. Bo na przykład do matematyki (...) sama trochę się zmuszałam. A o zabiegach i kosmetyce czytam z przyjemnością. Sama dla siebie. Interesuję się makijażem i medycyną estetyczną (...) myślę, że to będzie przyszłościowe - powiedziała Paulina.

Ekipa FrizaEkipa Friza wyceniona na niebotyczną kwotę. Nie tylko dzięki lodom

Czy Paulinie powiedzie się na studiach i jak dalej potoczy się jej kariera w domu Ekipy Friza? Przekonamy się niebawem. 

Więcej o: