Andrzej Kosmala miał wypadek przed koncertem. Pokazał zdjęcie po wyjściu ze szpitala. "Rozbita głowa, ból w szyi"

W niedzielę przed koncertem upamiętniającym Krzysztofa Krawczyka Andrzej Kosmala miał wypadek. Menedżer zmarłego artysty opublikował na Facebooku zdjęcie w bandażach. Opowiedział też dokładnie o obrażeniach.

W niedzielę w Opolu odbył się koncert ku czci zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Na scenie hity piosenkarza zaśpiewały największe gwiazdy m.in. Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak czy Maryla Rodowicz. Podczas koncertu obecna była również żona artysty - Ewa Krawczyk oraz jego wieloletni przyjaciel i menedżer Andrzej Kosmala. Niestety podczas przerwy doznał wypadku, o czym Plotek napisał jako pierwszy. Teraz sam zainteresowany zabrał głos i dokładnie opisał przebieg zdarzenia.

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Andrzej Kosmala opowiedział o obrażeniach. "Rozbita głowa, ból w szyi"

Andrzej Kosmala dokładnie opisał swój niefortunny wypadek, a także opublikował zdjęcie, które zrobił sobie po powrocie ze szpitala. Widać, że obrażenia były poważne, o czym mogą świadczyć bandaże oraz zakrwawiony nos.

Chcę opisać mój dramatyczny wypadek w przerwie koncertu. Na zapleczu poszedłem pobrać dla żony i córki herbatę. Dumny niosę dwa kubełki gorącego napoju, a tutaj nagle wywracam się na schodach i lecę na bruk prosto czołowym płatem. Rozbita głowa zatoki, z tylu ból w szyi. Komputer wykazał stłuczenia, ale nie było wstrząsu, w takim stanie wróciłem do hotelu. Bardzo starannie zostałem zaopatrzony w Szpitalu Uniwersyteckim w Opolu. Głowa jeszcze boli. Najważniejsze, że nie ma uszkodzeń wewnętrznych - relacjonował.

Edyta GórniakGórniak zmasakrowała piosenkę Krawczyka? "Przesadziła!". Płacząc, zwróciła się do wdowy

Menedżer Krzysztofa Krawczyka zapewnia, że nie był pod wpływem alkoholu, a w kubkach niósł jedynie herbatę.

Naprawdę niosłem herbatę, a nie żadne inne napoje z sugestią oczywistą. Tak wyglądałem przed koncertem, a tak o czwartej w nocy! - podsumował Kosmala.

Panu Andrzejowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Tomasz KammelKammel zwrócił się ze sceny do Krawczyka Juniora. Chciał załagodzić konflikt

ZOBACZ TEŻ: Eurowizja 2021. Ujawniono zapasowy występ Rafała Brzozowskiego. Internauci w szoku. "O wiele lepszy niż w półfinale"

Więcej o: