Monika Richardson po raz pierwszy otwiera się na temat nowego ukochanego. "Serce zabiło mi mocniej"

Monika Richardson zdecydowała się skomentować publicznie swój nowy związek. Dziennikarka od kilku tygodni spotyka się z biznesmenem Konradem Wojterowskim.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Monika Richardson nie płacze już po burzliwym rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim, ponieważ ulokowała swoje uczucia u innego mężczyzny. Nowym partnerem dziennikarki jest biznesmen Konrad Wojterkowski, co potwierdził zresztą sam zainteresowany na Instagramie.

Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy. Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy... - pisał wówczas na Instagramie.
Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Monika Richardson otwiera się na temat nowego partnera

Monika Richardson ostrożnie podchodzi do opowiadania w mediach na temat swojego nowego związku. W rozmowie z "Super Expressem" zaznaczyła, że to bardzo świeża sprawa, ale uczucia zrobiły swoje.

To bardzo świeże uczucie. Nic jeszcze nie umiem powiedzieć. Dopiero się poznajemy... Tak, serce zabiło mocniej. Ale nie chcę mówić więcej - skomentowała dziennikarka.

Monika Richardson, Konrad WojterkowskiMonika Richardson znalazła nową miłość. To milioner i były partner gwiazdy TVN

Kim jest nowy partner Moniki Richardson?

Nowym partnerem Moniki Richardson jest Konrad Wojterkowski, przedsiębiorca, producent filmowy oraz właściciel Grupy #BeReady. Jest również zaangażowany w sprawy społeczne. Broni kobiet i dzieci narażonych na przemoc za sprawą akcji "Kocham. Szanuję - Nie biję". Z pierwszego małżeństwa ma 18-letniego syna, a jak donosi jeden z portali, wcześniej związany był również z inną gwiazdą - prezenterką Dorotą Gardias.

Andrzej KosmalaAndrzej Kosmala miał wypadek podczas koncertu w TVP! Z rozbitą głową trafił do szpitala

ZOBACZ TEŻ: Julia Kamińska nawet nie próbowała zdać do szkoły aktorskiej. "Nie wierzyłam w siebie". Ma inne, zaskakujące wykształcenie

Więcej o: