Joe Lara nie żyje. Ekranowy "Tarzan" zginął w katastrofie lotniczej razem z żoną

Joe Lara nie żyje. Aktor znany z roli "Tarzana", zginął wraz z żoną w katastrofie lotniczej w stanie Tennessee.

W amerykańskim stanie Tennessee rozbił się mały odrzutowiec z siedmioma osobami na pokładzie. Wśród pasażerów znajdował się aktor Joe Lara oraz jego żona Gwen Lara. Aktor znany jest telewidzom z tytułowej roli w serialu "Tarzan". Miał 58 lat. 

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Joe Lara nie żyje. Ekranowy "Tarzan" zginął w katastrofie lotniczej razem z żoną

Jak podaje portal TMZ, do katastrofy doszło tuż po starcie. Odrzutowiec wpadł do jeziora Percy Priest w pobliżu Smyrna w stanie Tennesse. Jak poinformował kapitan lokalnej straży pożarnej Joushua Sanders:

Zaczęliśmy od akcji ratunkowej, a skończyliśmy na poszukiwaniu szczątków. Nie szukamy żywych.
 

58-letni aktor był także producentem filmowym, piosenkarzem i autorem tekstów piosenek muzyki country. Aktor miał korzenie hiszpańskie, indiańskie i polskie. Jeszcze jako nastolatek rozpoczął karierę jako model - zatrudniono go w kampaniach reklamowych Armaniego, Cardina, Versace i Jordache. Pozował także dla magazynów "Muscle & Fitness" czy "Vogue". Sławę zdobył dzięki głównej roli w serialu "Tarzan" - na castingu pokonał ponad 1500 kandydatów. Później grał głównie w filmach klasy C, takich jak "Więzień hologramu" czy "Śmiertelna gra".

 

Lara osierocił córkę ze swojego związku z Natashą Pavlovich. W katastrofie obok mężczyzny zginęła jego żona Gwen Shamblin, z którą wymyślił program dietetyczny zgodny z chrześcijańskimi wartościami. Opiera się ona na kulcie szczupłego, pięknego fizycznie ciała i praktykach duchowych, takich jak modlenie się. Póki co, nie jest znana przyczyna tragicznego wypadku - Krajowa Rada Bezpieczeństwa w Transporcie oraz FAA prowadzą śledztwo w tej sprawie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.