Katarzyna Zielińska zabrała męża na premierę musicalu. Spektakularna kreacja! Na ściance pozował też Trzaskowski

30 maja w teatrze Roma odbyła się uroczysta premiera musicalu "Waitress". Na ściane pozowała między innymi Katarzyna Zielińska z mężem.

Rząd poluzował obostrzenia, więc gwiazdy z chęcią wróciły na branżowe imprezy. 28 maja w Multikinie odbyła się premiera komedii romantycznej "Druga połowa", a dwa dni poźniej w teatrze Roma wystawiono musical "Waitress". Na ściance pozowało sporo znanych nazwisk. Obecność jednego gościa może zaskakiwać.

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie: "To jest już inne pokolenie"

Katarzyna Zielińska zabrała męża na premierę musicalu. Spektakularna kreacja! Na ściance pozował też Rafał Trzaskowski

W niedzielę wieczorem w centrum Warszawy można było spotkać kilka znanych twarzy. Na premierę musicalu "Waitress" wpadła między innymi Katarzyna Zielińska, która zabrała ze sobą męża. Para pięknie prezentowała się w blasku fleszy, ale największy szał zrobiła kreacja aktorki. Gwiazda postawiła na błękitny komplet, do którego dopasowała sandałki na wysokim obcasie. Zdecydowała się na eleganckie uczesanie oraz mocniejszy makijaż. Wojciech Domański wskoczył natomiast w garnitur.

Katarzyna Zielińska, Wojciech DomańskiKatarzyna Zielińska, Wojciech Domański KAPiF

I choć wszystkie oczy były zwrócone w stronę Katarzyny Zielińskiej oraz Wojciecha Domańskiego, nie możemy przejść obojętnie obok innych gości. Na ściance pozował prezydent Warszawy. Po zdjęciach wnioskujemy, że Rafał Trzaskowski nie czuł się w blasku fleszy tak swobodnie jak na przykład Krystyna Mazurówna, która na co dzień mieszka we Francji. Tancerka jak zwykle zaszalała ze stylizacją. Nie brakowało kolorów!

Rafał TrzaskowskiRafał Trzaskowski KAPiF

ZOBACZ TEŻKatarzyna Zielińska śmieje się ze swoich starych zdjęć. Nie raz zaliczyła modową wpadkę i za bardzo zaszalała z makijażem

Myślicie, że Rafał Trzaskowski częściej będzie wpadał na tego typu imprezy? Może z czasem nabierze wprawy i będzie czuł się na ściance nieco swobodniej.

Więcej o: