"Love Island". Internauci dopytują Piotra, czy rozstał się z Walerią. Wrzucił nowe zdjęcie, ale tylko zwiększył wątpliwości

Od jakiegoś czasu fani programu "Love Island" są przekonani, że Piotrek i Waleria nie są parą. Celebrytka odpowiedziała na zaczepki Internautów, by nie martwili się o jej życie miłosne, ale w dalszym ciągu nie publikuje zdjęć z mężczyzną. Piotrek na InstaStory dodał nowe nagranie. Wątpliwości nie odpuszczają Internautów.

Waleria i Piotrek może i nie wygrali "Love Island", ale podkreślali, że i tak czują się zwycięzcami. Wszystko za sprawą silnego uczucia, które ich połączyło na wyspie. Motyle w brzuchu pomiędzy tą dwójką chyba się skończyły, a fani podejrzewają najgorsze. Nie przestają pytać, jak wygląda ich relacja. Piotrek opublikował nowe nagranie na InstaStory, ale nie przerwał nim pytań o rozstanie. 

Zobacz wideo Rafał z "Love Island" o zerwaniu z Olą

Ireneusz BieleninikBieleninik był gwiazdą TVN, ale zniknął z ekranów: Brakuje mi konferansjerki

Piotrek i Waleria z "Love Island" rozstali się? 

Waleria i Piotrek z "Love Island" chętnie publikowali na swoich mediach społecznościowych romantyczne fotki i filmiki, na których było widać, jak spędzają razem czas. Nie mieli problemów z tym, by pokazywać kulisy swojego związku. Coś się jednak zmieniło, bo od połowy maja nie dodają zdjęć, na których są razem. 

Przyzwyczaili fanów, że chętnie dodają wspólne zdjęcia i nagle przestali, co wzbudziło w internautach zainteresowanie. Pojawiły się głosy, że już nie są razem. Głównym dowodem miało być to, że celebrytka spędziła urodziny bez ukochanego. 

Waleria odniosła się do plotek i odpisała w komentarzach, by fani nie martwili się jej życiem miłosnym. Piotrek natomiast opublikował nowy filmik na InstaStory, na którym pozuje bez koszulki i prezentuje wytatuowany tors i szyję. 

Piotrek z 'Love Island' pokazał tatuażePiotrek z 'Love Island' pokazał tatuaże Instagram/piotrek_jakimczuk

W komentarzach pod postami zarówno Walerii, jak i Piotra nie ustają pytania o to, czy są razem. Fani podejrzewają najgorsze i są zdania, że "cisza w eterze" oznacza jedno, że para postanowiła się rozstać. 

Jesteście jeszcze razem? 
Myślę, że na dniach kolejna para ogłosi, że się rozstała. 
Ostatnio nie wstawiacie zdjęć razem. 
Coś czuję, że nie jesteście już razem - czytamy. 

Książę Filip zapisał dla Harry'ego pokaźną sumkę w testamencieWyszło na jaw, że książę Filip zapisał w testamencie spadek dla Harry'ego

Myślicie, że Waleria i Piotrek specjalnie ukrywają swój związek, czy postanowili go zakończyć? 

Więcej o: