Jennifer Aniston wygrzebała archiwalne nagranie. Jak wyglądała praca na planie "Przyjaciół"? Niezły chaos i zabawa

Jennifer Aniston uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wyglądała praca nad serialem "Przyjaciele". Archiwalne nagranie, które znalazło się na jej Instagramie to hit. Aktorka pochwaliła się też wieloma zdjęciami z planu.

Na platformie HBO GO 27 maja premierę miał specjalny odcinek serialu "Przyjaciele" - "Przyjaciele. Spotkanie po latach". Wzruszona produkcją Jennifer Aniston postanowiła wrócić wspomnieniami do czasów, kiedy serial był nagrywany. Na jej Instagramie znalazły się więc archiwalne materiały z planu zdjęciowego "Przyjaciół". 

Lady Gaga w serialu Friends: The ReunionLady Gaga w "Przyjaciołach" śpiewa z Lisą Kudrow kultową piosenkę "Smelly Cat"

Zobacz wideo "Friends: Reunion". Zobacz zwiastun nowego epizodu serialu "Przyjaciele"!

"Przyjaciele". Jennifer Aniston pokazała archiwalne zdjęcia z planu serialu 

Ostatni odcinek "Przyjaciół" został wyemitowany 6 maja 2004 roku. Co jakiś czas pojawiały się plotki, że serial powróci na ekrany. Niestety, na kolejne odcinki produkcji, w której poznalibyśmy dalsze losy Rachel, Moniki, Phoebe, Rossa, Joeya i Chandlera, nigdy się nie doczekaliśmy. Na HBO GO pojawił się jednak właśnie dokument, w którym aktorzy wspominają pracę nad serialem.

Produkcja "Przyjaciele. Spotkanie po latach" poruszyła nie tylko fanów, ale też aktorów kultowego sitcomu. Widać to zwłaszcza na Instagramie Jennifer Aniston, która wcielała się w Rachel. Gwiazda pokazała, jak wyglądał plan zdjęciowy "Przyjaciół". Na opublikowanych przez nią fotografiach widać więc dobrze znany salon Moniki Geller, z tą różnicą, że widoczne są też kamery, ekrany i cały sprzęt potrzebny do nagrywania produkcji. Aniston pochwaliła się też kadrem, na którym widać, jak wjeżdża Melexem na plan zdjęciowy (fotografie znajdziecie w naszej galerii).

10 ciekawostek z serialu 'Przyjaciele'"Przyjaciele" powracają! Wiedzieliście, że to Courteney Cox miała grać Rachel?

Prawdziwym hitem okazało się też archiwalne nagranie wywiadu z Aniston. Aktorka miała odpowiedzieć na kilka pytań, będąc na planie "Przyjaciół". Koledzy i koleżanki z serialu nie ułatwiali jej zadania i co chwilę pretendowali do roli "mistrza drugiego planu". W kadrze pojawiają się więc Matthew Perry z lampą oświetleniową czy też Lisa Kudrow z gaśnicą. Zobaczcie sami - jest głośno i panuje chaos, ale wszyscy doskonale się bawią. 

 

Jak widać praca nad serialem "Przyjaciele" sprawiła aktorom wiele radości. 

Więcej o: