Roksana Węgiel zaprezentowała swój nowy, bardziej dojrzały wizerunek. Roxie w teledysku Pawbeats wygląda zjawiskowo

W nocy z czwartku na piątek premierę miał najnowszy klip z udziałem Roksany Węgiel. Utwór powstał we współpracy z Pawbeats. Przy okazji promocji singla, nastoletnia wokalistka zaprezentowała swój nowy, bardziej dojrzały wizerunek. Fani Roxie są zachwyceni.

Utwór "Przyjdź po mnie" wyprodukowany przez Pawbeats, z wokalem Roksany Węgiel, promuje najnowszy album kompozytora "Nocna". Do udziału w tym muzycznym projekcie, producent zaprosił polskim artystów związanych z muzyką rozrywkową oraz hiphopową, m.in. Roksanę Węgiel.

Zobacz wideo Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą

Fani Roxie Węgiel zachwyceni utworem "Przyjdź po mnie"

Roksana Węgiel, przy okazji wystąpienia w klipie, zaprezentowała swój nowy, dojrzalszy wizerunek. W video do "Przyjdź po mnie" nastoletnia gwiazda ubrana jest w biały kostium i zupełnie nie przypomina dziewczynki, którą pamiętamy z początków jej kariery.

 

Fani, komentujący jej profil na Instagramie, zalali sekcję komentarzy serduszkami i "zakochanymi" emotkami. Zachwytów nie brakuje również pod klipem w serwisie YouTube. Jej publiczność przede wszystkim podkreśla, że bardzo brakowało im nowych piosenek Roksany - artystka nie wypuściła nowego utworu od roku!

Brakowało nam cię Roxie! Powracasz w wielkim stylu! Dzięki, Pawbeats.
Wspaniały utwór, wspaniały głos, wspaniała Roksana - nic dodać, nic ująć, wielkie gratulacje - czytamy w komentarzach.

Roksana Węgiel zmienia wizerunek

Roksana zadebiutowała w 2017 roku, spektakularnym wykonaniem piosenki "Halo" z repertuaru Beyonce w programie "The Voice Kids". Nastolatka wygrała telewizyjne show, a spektakularna wygrana w Eurowizji Junior ugruntowała jej pozycję w polskim show biznesie.

Wokalistka na przestrzeni czterech lat dojrzała i coraz śmielej zaczęła bawić się swoim wizerunkiem oraz sięgać po poważniejszy repertuar. Z gwiazdy młodego pokolenia i idolki nastolatek, przemienia się w świadomą artystkę.

Czekaliście na muzyczny powrót Roksany?

 
Więcej o: