Premiera "One Night Squad". Gdzie oglądać nowe reality show? Ile będzie odcinków?

"One Night Squad" to nowe reality show, które ma nawiązywać konwencją do popularnych w ostatnim czasie programów takich jak "Hotel Paradise" czy "Love Island". Gdzie można obejrzeć premierę i ile w ogóle będzie odcinków? Wyjaśniamy również, o co w ogóle chodzi w "One Night Squad".

"One Night Squad" to nowy program z gatunku bikini reality. W show zobaczymy dziesięciu celebrytów znanych widzom z innych programów, jak "Big Brother", "Top Model", "Hotel Paradise" czy "Love Island".

Zobacz wideo Ata Postek o „One Night Squad": Pojawiły się konflikty. Który z panów ma najlepszą klatę?

"One Night Squad" zasady - o co chodzi w programie?

Z dotychczasowych opisów i informacji dostępnych na temat "One Night Squad", możemy się dowiedzieć, że program nie będzie jednak typowym formatem, w którym uczestnicy będą jedynie pięknie wyglądać, wypoczywać i flirtować w bajecznych w otoczeniu bajecznych plaż Zanzibaru.

Reality show bliżej do produkcji typu "Azja Express" czy "Agent", o czym zaproszeni do show celebryci dowiedzieli się dopiero na miejscu produkcji. 

Szykowałam się na ekskluzywne wakacje, jednak na miejscu okazało się, że przez kolejne tygodnie pokonam kilometry rajskich plaż, będę walczyć o przywileje, które na co dzień są mi łatwo dostępne i dzięki temu przetestuję swoją wytrzymałość. Ciekawa jestem co byście wybrali : 5* wakacje samemu czy ciężkie warunki z grupą przyjaciół? - relacjonuje na swoim instagramowym profilu Magda Wójcik, jedna z uczestniczek "One Night Squad".
 

Uczestnicy trafiają do Zanzibaru, gdzie spędzają jedną noc w ekskluzywnym hotelu. Potem czeka ich jednak zwrot - przez kolejne dziesięć dni będą przemierzać plaże Zanzibaru, wykonując każdego dnia ekstremalne zadania. Wygrany otrzyma nagrodę, jaką jest nocleg w luksusowej willi, pozostali uczestnicy w tym czasie rozbijają obozowiska i walczą o przetrwanie w ekstremalnych warunkach.

"One Night Squad" - uczestnicy i prowadząca 

Program kręcony był na przełomie lutego i marca na Zanzibarze. Dwa premierowe odcinki będzie można obejrzeć już dzisiaj, to jest 28 maja na Playerze. Odcinki będą również emitowane na antenie TVN7 w piątki po godzinie 20.

W programie uczestniczyć będą takie osobowości jak wspomniana już Magda Wójcik, Mikołaj Jędruszczak, Damian Zduńczyk, Piotr Polak, Łukasz Karpiński, Adrianna Śledź, Anastasiya Yandaltsava, Michał Baryza, Anna Adamczyk, czy Beata Postek. Reality poprowadzi Aleksandra Sworowska, dotąd znana z prowadzenia programu o kulisach "Hotelu Paradise" i audycji w newonce.radio.

Będziecie oglądać?

Więcej o: