Magda Steczkowska doprowadziła Beatę Tadlę do łez. "Tak to jest między nami mamami"

Magda Steczkowska i jej córka Zofia Królik udzieliły wywiadu Beacie Tadli. Rozmowa dotyczyła emocji, które towarzyszyły kobietom podczas wspólnej pracy nad teledyskiem do piosenki "Blisko ciebie". Było tak wzruszająco, że Tadla nie mogła powstrzymać łez.

Magda Steczkowska nagrała nową piosenkę "Blisko ciebie" wspólnie z najstarszą córką Zofią Królik. Panie współpracowały też na planie teledysku do tego utworu. Jak przyznały w rozmowie z Beatą Tadlą dla "Onet Rano", pracy towarzyszyły silne emocje. Dziennikarka nie mogła powstrzymać łez.

Zobacz wideo Beata Tadla przeprowadza wywiad

Magda SteczkowskaMagda Steczkowska pochwaliła się zdjęciem z córką. Zosia jest już studentką

Magda Steczkowska nagrała piosenkę z córką

Zofia Królik to najstarsza córka Magdy Steczkowskiej i Piotra Królika. Dziewczyna zdecydowała się nagrać z mamą piosenkę. Jak przyznaje Magda Steczkowska, była bardzo zaskoczona, że nie musiała długo namawiać córki na wspólne przedsięwzięcie. Zofia chętnie zaśpiewała z mamą.

Mama przyszła do mnie do pokoju, chyba podczas wykładu i powiedziała: "Mamy taki pomysł z wujkiem, żebyś zaśpiewała ze mną na płycie", odpowiedziałam "Dobra", a ona takie "Co? Naprawdę? Nie sądziłam, że się zgodzisz". Nie sądziłam, że mogłabym się nie zgodzić.

Magda Steczkowska wtrąciła się do rozmowy:

Mogłabyś się nie zgodzić, bo jesteś dorosła i nie mogę tego od ciebie żądać.

Beata Tadla płacze podczas wywiadu

Magda Steczkowska przyznała, że utwór "Blisko Ciebie" to bardzo osobisty tekst. Opowiada o dzieciństwie i dorastaniu, a także o emocjach, które towarzyszą każdej mamie. Pisząc go, piosenkarka ciągle płakała.

Mam dorosłą już córkę i każdy rodzic, który ma takie dorosłe dziecko, ale jeszcze nie takie, co już poszło w świat, tylko takie co się dopiero wyprowadza, to to jest dla niego trudne. Ja pisząc ten tekst, a piszę teksty podczas spacerów z psem, to cały czas szłam i płakałam.

Beata Tadla nie mogła powstrzymać łez, gdy Steczkowska wspomniała o dorastających dzieciach.

Tak to jest między nami mamami. Nie wiem, jak to się stało, że ta maleńka Zosia jest już dorosłą kobietą? A ty masz to właściwie w pakiecie razy trzy.

Magda SteczkowskaMagda Steczkowska we wspólnym klipie z córką. Zofia to piękna kobieta

Magda Steczkowska ma jeszcze dwie młodsze córki. Jak przyznała w wywiadzie, bycia mamą uczyła się na najstarszej Zofii. Beata Tadla zapytała Magdę Steczkowską, jak radzi sobie z dorastaniem córek, przecież każda z nich to odrębna osoba.

Nie wiem, co pokaże życie. Tak jak powiedziałaś, każda z moich córek jest tak inna, tak różna, że nie ma jakiegoś jednego mechanizmu wychowania. Zosia, jako że jest najstarszą córką i jest siedem lat starsza od Michalinki i dziewięć lat starsza od Antosi, no to przecierała szlaki. Trochę się na niej uczyłam, jak każdy rodzic. Żadna książka, jaka by nie była, oczywiście może dużo wnieść do naszego życia, ale na pewno nie powie nam, co mamy robić i jak się zachowywać, bo każde dziecko jest inne. Na pewno uczę się na własnych błędach, uczę się na błędach innych. Rozmawiam bardzo dużo z moimi przyjaciółkami, ale też na moich mediach społecznościowych, na Instagramie z różnymi mamami. To jest bardzo budujące, że możemy się tak wspierać

Czy według was ballada "Blisko ciebie" może wycisnąć łzy?

 
Więcej o: