"Przyjaciele: Spotkanie po Latach" - premiera specjalnego odcinka. Gdzie obejrzymy najnowszy epizod kultowego sitcomu?

Już dziś premiera specjalnego odcinka kultowego serialu "Przyjaciele: Spotkanie po Latach". Widzowie na całym świecie czekają na powrót swoich ukochanych bohaterów. Gdzie obejrzymy dalsze losy grupki przyjaciół z Nowego Jorku?

"Przyjaciele" wracają po latach - amerykański sitcom o losach szóstki przyjaciół miał swoją premierę w 1994 roku i przez dziesięć lat emisji zyskał miano kultowego. Wreszcie pod koniec maja na całym świecie fani doczekali się wznowienia. Gdzie można obejrzeć "Przyjaciele: Spotkanie po Latach" i jakie są pierwsze reakcje recenzentów?

Zobacz wideo Zwiastun najnowszego odcinka "Przyjaciół"

"Przyjaciele: Spotkanie po Latach". Fani nie mogą się doczekać

Specjalny odcinek miał zostać wyemitowany w połowie zeszłego roku, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany produkcji. O wznowieniu prac nad specjalnym odcinkiem sitcomu widzów na instagramowym profilu poinformował Matthew Perry, odtwórca roli Chandlera Binga.

Od tej pory fani na całym świecie odliczali miesiące, tygodnie i godziny do premiery specjalnego odcinka "Przyjaciół". Na facebookowych i instagramowych profilach serialu oraz stacji HBO, która wyemituje epizod, pojawiają się pełne ekscytacji komentarze:

Ale będę ryczeć! Już na zwiastunie się trochę popłakałam
Ten serial dla mnie jest hitem (...) z pozoru tylko śmieszny, a ile w nim głębi, poruszonych trudnych społecznych tematów. Szkoda, że nie chcą nagrywać dalszych losów wspaniałych bohaterów.
 

"Przyjaciele: Spotkanie po Latach": gdzie i kiedy oglądać?

Premiera najnowszego odcinka "Przyjaciół" miała miejsce w czwartek, 27 maja. Widzowie będą mogli obejrzeć dalsze losy Phoebe, Joey’ego, Rachel, Rossa, Chandlera oraz Moniki na platformie streamingowej HBO Go. Polska premiera zaplanowana była na godzinę 9 i nie mamy wątpliwości, że niektórzy specjalnie na ten dzień wzięli urlopy.

Będziecie oglądać?