Królowa Elżbieta została oszukana przez księcia Harry'ego. Tego ciosu nie przewidziała. "Jest absolutnie oszołomiona"

"Daily Mail" donosi, że królowa Elżbieta miała otrzymać niekompletne informacje na temat planów księcia Harry'ego. Dała mu wówczas błogosławieństwo na udział w programie Apple TV z Oprah Winfrey. Mocno się przeliczyła.

Kiedy jakiś czas temu królowa Elżbieta II dowiedziała się o pomyśle księcia Harry'ego, który planował realizację programu z Oprah Winfrey, była pełna optymizmu. Miała bowiem usłyszeć, że jej wnuk podejmie podczas rozmowy tematy związane ze zdrowiem psychicznym żołnierzy. Okazało się, że tym żołnierzem był on sam, a na dodatek rzucał oskarżeniami wobec ojca, księcia Karola.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Królowa Elżbieta została oszukana przez księcia Harry'ego. Była "absolutnie oszołomiona"

Wydawało się, że brytyjska monarchia nie oberwie bardziej niż po oskarżeniach o rasizm podczas rozmowy księcia Harry'ego i Meghan Markle z Oprah Winfrey. Wnuk królowej nie ma zamiaru jednak milczeć i na światło dzienne wywleka kolejne rodzinne problemy. W ostatnim programie "The Me You Can't See", który prowadzi razem z amerykańską dziennikarką, opowiedział o bezczynności ojca, który ponoć nie chciał mu pomóc, kiedy jako młody mężczyzna borykał się z lękami, stresem i stale cierpiał po stracie matki. Miał od niego usłyszeć następujące słowa:

Tak było ze mną, więc tak będzie z tobą.

Królowa miała być "absolutnie oszołomiona". Słowa księcia Harry'ego uznała za "osobisty atak na jego ojca i instytucję". Co ciekawe, "Daily Mail" donosi, że monarchini udzieliła błogosławieństwa wnukowi, który prezentował jej kilka lat temu wizję tego, jak będzie wyglądał program z Oprah Winfrey. Miała usłyszeć, że będzie dotyczył zdrowia psychicznego żołnierzy i nie będzie w żaden sposób nawiązywał do tego, co działo się przez lata z najważniejszymi członkami rodziny królewskiej.

Wszyscy, którzy mieszkają za murami pałacu, bardzo współczują Harry'emu, który doświadczył takiej traumy. Są jednak zdenerwowani i zakłopotani, ponieważ książę podzielił się tym wszystkim w międzynarodowym programie telewizyjnym. Jego bolesne doświadczenia malują bardzo negatywny obraz jego rodziny i wychowania - mówi w rozmowie z tabloidem informator z pałacu.

Oskarżenia ojca to jeden z wielu aspektów, który szokuje. Książę Harry dodał, że miał problemy z narkotykami, które pomagały mu zapomnieć o traumie z 1997 roku, kiedy w tragicznym wypadku zginęła jego mama. Mężczyzna sięgał też po alkohol, na szczęście wieloletnia terapia pomogła mu uporać się z problemami zdrowotnymi. Wyznał, że leczył się specjalistycznie cztery lata temu.

Królowa Elżbieta, książę HarryKrólowa Elżbieta II wściekła na księcia Harry'ego. Zabolał ją jeden komentarz

Więcej o: