Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię drugiego dziecka. Fani: Ale piękne

Agnieszka Kaczorowska wreszcie zdradziła, jakie imię wybrała dla drugiego dziecka. Ogłosiła tę wiadomość na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska już niedługo powita na świecie drugie dziecko. Do tej pory zdradziła jedynie, że po raz kolejny spodziewa się córki. W tajemnicy trzymała za to wiadomość, jakie imię wybrała dla dziewczynki. Teraz podzieliła się tą radosną nowiną z fanami.

Zobacz wideo Baby boom w polskim show-biznesie

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię drugiego dziecka

Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje razem z Emilką. W ręce trzymają tabliczkę z imieniem, które będzie nosić drugie dziecko tancerki. Okazuje się, że dołączy do nich Gabriela.

#JestemMamą Emisi i #BędęMamą Gabrysi. Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny... I mam ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc - podzieliła się z internautami swoimi odczuciami.
 

Następnie skupiła się na Dniu Matki, w którym to zdecydowała się ogłosić radosną nowinę:

Cudowny ten dzisiejszy dzień - Dzień Mamy! Sama jestem mega szczęśliwa w tej roli. I chcę życzyć wszystkim Mamom tego, co najważniejsze - miłości i wdzięczności. Abyście każdego dnia czuły moc tych dwóch energii! Abyście dostrzegały wszystkie sygnały tych pięknych emocji od Waszych dzieci! I abyście o nich pamiętały w każdej trudnej chwili. Ściskam Was wszystkie Drogie Mamy i przyszłe Mamy! Jesteście niesamowite! Pamiętajcie o tym każdego dnia - skierowała kilka słów do użytkowniczek Instagrama. 

Internautki pochwaliły ten wybór, wiele z nich właśnie tak nazwało swoje córki:

Piękne imię wybraliście! A Emi będzie super starszą siostrą.
Od dziewięciu miesięcy jestem mamą Gabrysi, to jest naprawdę przepiękny rozdział w moim życiu. Mam nadzieję, że dla pani też taki będzie.
Mam w domu Gabrielkę, twarda i uparta z niej dziewczynka, ale ma wielkie serce. Zdrówka dla was - piszą.

Musimy przyznać, że to imię rzadko pojawia się w polskim show-biznesie. Celebryci w ostatnim czasie nazwali swoje córki np. Laura (Anna i Robert Lewandowscy) oraz Nena (Lara Gessler i Piotr Szeląg).