Mikołaj Roznerski pozuje w garniturze i ogłasza: W końcu ślub. Pokazał brata

Mikołaj Roznerski zaskoczył fanów na Instagramie, publikując ślubne zdjęcie. Aktor w zeszłym roku odwołał ślub z Adrianą Kalską, który musiał zostać przełożony z powodu pandemii. "Młodego Roznera ożeniłem". Okazuje się, że Mikołaj został świadkiem na ślubie młodszego brata. Widzicie podobieństwo?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w zeszłym roku planowali ślub we Włoszech, jednak z powodu pandemii zostali zmuszeni do odwołania ceremonii. Teraz aktor dodał z kolei na Instagram eleganckie zdjęcie ze ślubu, a fani już myśleli, że stanął na ślubnym kobiercu. Gwiazdor "M jak miłość" zdradził w opisie, że został drużbą młodszego brata.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz: Moje suknie ślubne czekają na synowe

Pocałunek dwóch mężczyzn z 'Maneskin' wyemitowany w TVPNamiętny pocałunek Damiano i Thomasa z Maneskin pokazany na antenie TVP

Mikołaj Roznerski pozuje w garniturze i ogłasza: W końcu ślub. Pokazał brata

Mikołaj Roznerski uchodzi raczej za skrytą osobę i nie afiszuje się swoim związkiem z Adrianą Kalską. W mediach społecznościowych najczęściej udostępnia zdjęcia związane z pracą, ale nie brakuje fotek z ukochaną. Od jakiegoś czasu chętniej publikuje ujęcia z bliskimi.

Roznerski zaskoczył fanów i opublikował fotki ze ślubu brata. Został jego świadkiem i jak sam przyznał, przygotował się do tej roli doskonale. Zadbał o elegancki wygląd i zapozował w szarym garniturze w kratkę z balonami w dłoni. Nie zapomniał również o przystrojeniu samochodu na ślub. Dodał, że świetnie sprawdził się jako świadek

W końcu ślub! Młodego Roznera ożeniłem. Auto przystroiłem. Jako świadek się sprawdziłem - wychwalił się.
 

Fani w komentarzach nie szczędzili miłych słów w stronę świeżo upieczonych nowożeńców. Internauci przyznali, że na początku myśleli, że to aktor ożenił się z Adrianą Kalską. Nie pierwszy raz fani rozważają, czy para w tajemnicy nie stanęła na ślubnym kobiercu. Nie zabrakło pytań o to, kiedy się pobiorą. 

Gratulacje dla młodej pary.
Cudowne chwile. To teraz kolej na starszego Roznera.
Myślałam, że to twój ślub. 
Oj, czekam na wasz ślub. 
Myślałam, że to pan młody. 
A ty, kiedy przed ołtarz? - dopytywali internauci. 

Martin Bashir, Michael JacksonDziennikarz BBC oskarżany przez bratanka Michaela Jacksona. Zmanipulował wywiad?

Myślicie, że Mikołaj niebawem pójdzie w ślady brata i ożeni się? A może zakomunikuje, że już zmienił stan cywilny?

Więcej o: