Królowa Elżbieta II wściekła na księcia Harry'ego. "Potraktowała wypowiedź wnuka bardzo osobiście". Zabolał ją jeden komentarz

Królowa Elżbieta II czuje się dotknięta słowami wnuka, księcia Harry'ego. Mimo że w ostatnim wywiadzie nie wypowiadał się na jej temat, nie spodobało jej się to, co mówił o księciu Karolu.

Królowa Elżbieta II nie kryła złości po tym, jak usłyszała, że w ostatnim wywiadzie książę Harry po raz kolejny zaatakował resztę rodziny. Szczególnie jest jej szkoda księcia Karola, który najbardziej oberwał i może być postrzegany jako nie najlepszy ojciec.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta doznała kolejnej straty. Nie żyje członek rodziny bliski jej sercu

Królowa Elżbieta II wściekła na księcia Harry'ego

Negatywne emocje królowej Elżbiety II pojawiły się, gdy dowiedziała się, że książę Harry wypowiadał się o ojcu. Stwierdził, że książę Karol nie reagował na jego prośby o pomoc i nie był dla niego wsparciem. Tak przynajmniej sugerował w "The Me You Can't See", gdzie rozmawiał z Oprah Winfrey o bardzo ciężkim dla jego rodziny czasie. W tej opowieści padło wiele gorzkich słów o członkach monarchii. Harry stwierdził, że gdy był młodszy, często słyszał od ojca, że "Tak było ze mną, więc tak będzie z tobą". Dawał do zrozumienia, że Karol nie próbował go zrozumieć, a z góry zakładał, że musi sobie ze wszystkim poradzić.

Zobacz też: Książę Harry o terapii. Meghan wysłała go na nią po kolejnej kłótni. "To był dopiero początek mojej drogi". Myślicie, że teraz ma się lepiej?

Królowa Elżbieta bardzo źle zareagowała na oskarżenia Harry'ego kierowane w stronę ojca. Potraktowała to bardzo osobiście, bo sama wpajała Karolowi podobne przekonania i utwierdzała go w przekonaniu, że musi być silny. 

Babcia Harry'ego potraktowała wypowiedź wnuka bardzo osobiście i jest zdenerwowana po tym, co powiedział. W szczególności zabolał ją komentarz na temat księcia Karola i sugestia, że nie wie nic o wychowaniu. To było bardzo przygnębiające - twierdzi źródło magazynu Daily Mail.

Książę Harry w 'The Me You Can't See'Książę Harry wyznał, jakie były pierwsze słowa Archiego. "Zrobiło mi się bardzo smutno"

Informator dodał, że w przypadku dalszych prób zaatakowania rodziny królewskiej książę Karol z pewnością będzie chciał interweniować. Póki co Harry nie przekroczył granic, ale niewiele brakuje, by tak się stało.

Więcej o: