Marina nagrywała Wojtka Szczęsnego i Liama. Nagle chłopiec się obrócił. Zobaczyliśmy jego twarz!

Marina przez przypadek upubliczniła wizerunek syna? Wystarczyła chwila nieuwagi...

Marina poszła w ślady Lewandowskich i razem z mężem podjęła decyzję, że nie będzie upubliczniać w sieci wizerunku synka. Z czasem stała się jednak bardziej otwarta na potrzeby internautów i zaczęła nagrywać coraz więcej materiałów z Liamem. W sobotę pokazała spory fragment jego twarzy. Słodziak!

Zobacz wideo Marina zobaczyła paparazzo. Przejęta opowiada: Czuję się jak na czerwonym dywanie

Marina nagrywała Wojtka Szczęsnego i Liama. Nagle chłopiec się obrócił. Zobaczyliśmy jego twarz!

Marina i Wojtek Szczęśni starają się chronić prywatności, co skutkuje jeszcze większym zainteresowaniem mediów i fanów ich rodziną. Wiele osób zastanawia się, jak wygląda syn pary, który 30 czerwca skończy trzy lata. Od soboty niektórzy mogą już spekulować, do kogo podobny jest Liam. Łuczenko-Szczęsna nagrywała chłopca, który podbiegł do taty, nagle odwrócił się i świat ujrzał prawy profil jego twarzy.

Wojtek Szczęsny z synemWojtek Szczęsny z synem screen IG

Liam ma delikatne rysy twarzy i piękne oczy. Marina i Wojtek zadecydowali także, że chłopiec powinien mieć długie włosy, dlatego też możemy podziwiać na jego głowie piękne loczki. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy wokalistka upubliczniła wizerunek dziecka.

Marina i Wojciech SzczęsnyMarina chwali się psem. Nagrywając go, przypadek pokazała twarz Liama

Myślicie, że teraz gwiazda zacznie częściej nagrywać syna z przodu? Fani z pewnością nie mogą się doczekać, aż zobaczą całą twarz chłopca.

Marina ŁuczenkoMarina rzadko pokazuje się z bratem. Tym razem zrobiła wyjątek

Marina została mamą w 2018 roku. Liam przyszedł na świat w znanej i obleganej przez paparazzi placówce na Wilanowie. Choć ma obywatelstwo polskie, przejawia poliglotyczne zdolności. Tata gwiazdy mówi do wnuka po rosyjsku, w domu ma okazję usłyszeć także angielski, a na spacerach włoski, ponieważ Szczęśni na co dzień mieszkają w Turynie.

Więcej o: