"Ślub...". Karol relaksuje się na leżaku. Internautka: Brak Igi i od razu jaki radosny. Niby nie odpowiedział, ale dał znać, co myśli

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zakończył się oficjalnie jednym rozwodem. Karol i Iga mieli ze sobą naprawdę trudno, para nie dogadywała się od samego początku. Po programie mężczyzna wyraźnie odetchnął.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej emocjonujących programów w telewizji. Nieznajomi stają na ślubnym kobiercu i mają parę tygodni, by zdecydować czy pozostają w małżeństwie. Program pomógł już kilku parom znaleźć miłość. W tej edycji wygranymi okazali się Iza i Kamil. Jeszcze przed finałem fani dopatrzyli się szczegółu, który miał udowadniać, że są razem. Najwięcej emocji wzbudzał burzliwy związek Igi i Karola.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol odzyskał radość życia?

Iga i Karol nie mogli znaleźć wspólnego języka. Dziewczyna zarzucała mężowi, że jest zbyt poważny, spokojny. Mężczyzna wykazywał się cierpliwością, ale kolejne próby rozmów i wspólnego spędzania czasu tylko zaostrzały konflikt. 

Ostatecznie Karol zdecydował się na rozwód. Ku zaskoczeniu widzów i jego, Iga zadeklarowała, że chce pozostać w małżeństwie. Ale jak wiadomo, do tanga trzeba dwojga. 

Zobacz wideo

Karol podzielił się z internautami nowym zdjęciem. Jako rozwodnik prezentuje się całkiem nieźle - uśmiechnięty relaksuje się na leżaku. 

 
Weekend - podpisał zdjęcie.
Brak Igi i od razu jaki radosny - zauważyła fanka.

Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub...". Iza narzeka na brak seksu z Kamilem. On nieco mniej wylewny

Wśród niemal 350 "polubień" tego komentarza, jest i "lajk" od samego Karola. Wygląda na to, że rzeczywiście służy mu czas spędzany bez byłej już partnerki. Internauci uważają, że mężczyzna w programie zaprezentował się tak dobrze, że znalezienie nowej żony nie powinno stanowić problemu.

Najprzystojniejszy uczestnik wszystkich edycji - podkreślają zgodnie pod nowym zdjęciem. 
Nie wiem, kim trzeba być, żeby tak potraktować tak fajnego, cierpliwego i ułożonego mężczyznę... Po programie pewnie masz las kobiet do wyboru. I dobrze, bo na to zasługujesz. Pozdrawiam.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza do Kamila: Nie kontrolujesz się

Plotek życzy oczywiście znalezienia miłości.

Więcej o: