Eurowizja 2021. Artur Orzech dotrzymał słowa. Na żywo komentuje konkurs

Artur Orzech jak zapowiadał, tak zrobił. Na swoim kanale na Youtubie komentuje 65. Konkurs Piosenki Eurowizji.

Kilka tygodni temu Artur Orzech pożegnał się z TVP w atmosferze skandalu. W wyniku tego dziennikarz został również odsunięty od komentowania tegorocznej Eurowizji. Poradził sobie jednak inaczej i fani mogą oglądać konkurs, słuchając jego komentarzy.

Artur OrzechArtur Orzech tak miał skomentować odejście z TVP: Panie Kurski, nie pozwolę sobie

Zobacz wideo Eurowizja 2021. Maffashion staje w obronie Rafała Brzozowskiego

Przeczytaj także: Artur Orzech radzi, żeby oglądać Eurowizję z jego głosem w tle. "Mam do tego prawo"

Eurowizja 2021. Artur Orzech na żywo komentuje konkurs

Niedawno Artur Orzech zapowiedział, że nie zamierza rezygnować z komentowania Eurowizji. Obiecał fanom, że udostępni własną relację.

Cieszmy się z tego, że konkurs się odbędzie. Czekaliśmy na to dwa lata (...) Cieszę się też z tego, że dzięki moim komentarzom ci, którzy kontestują Eurowizję, też ją oglądają i czekają, kto w tym roku wygra konkurs - przemówił na specjalnie na tę okazję założonym kanale na platformie streamingowej.

Przeczytaj także: Agentka Artura Orzecha dostała od niego tylko jedną wiadomość. "Odszedł z telewizji, gdyż Pietrzak i Boysi to nie jest jego bajka"

Dziennikarz zaznaczył, że nikt nie ma takiej władzy, by odebrać mu możliwość komentowania ulubionego muzycznego starcia.

Nie mogę przerzucić obrazu i dźwięku, ponieważ nie mam do tego praw [autorskich - przyp. red. ], ale komentować mam prawo - powiedział stanowczo.

Jak zapowiadał, tak zrobił. Na jego kanale na Youtubie można oglądać relację na żywo w jego wykonaniu. Oglądacie?

 

Polecamy również: Marek Sierocki już zostanie w "Szansie na sukces" w TVP. "Traktuję to jako swoją normalną dziennikarską pracę"

Przypomnijmy, że Artura Orzecha w TVP zastąpili Olek Sikora i Marek Sierocki.

Więcej o: