Kraśko, Quebonafide i inne gwiazdy świętują sukces Lewandowskiego. "W Hollywood uznaliby, że to nieprawdopodobne"

Sobotni mecz Roberta Lewandowskiego przyciągnął przed telewizory tysiące kibiców. Pobicie rekordu Gerda Muellera obserwowały także gwiazdy polskiego show-biznesu. Posypały się gratulacje.

Paulina Krupińska, Maffashion, Piotr Kraśko i tysiące innych kibiców wspierały w sobotę Roberta Lewandowskiego, który w meczu Bayernu Monachium z FC Augsburg strzelił 41. bramkę w sezonie i pobił rekord Gerda Muellera.

Zobacz wideo Klara Lewandowska zażyczyła sobie warkoczyków. "Bo ja lubię czasami"

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w Mercedesie za milion złotych przemierza Warszawę, łamiąc przepi

Kraśko, Quebo, Krupińska i inni. Gwiazdy świętują sukces Roberta Lewandowskiego

Rober Lewandowski może liczyć na duże wsparcie kibiców i przyjaciół, którzy z zapartym tchem do ostatniej minuty śledzili jego sobotni mecz. Z warszawskiego apartamentu kibicowała mu żona, Anna Lewandowska, która uczciła sukces męża uroczym zdjęciem z Laurą. Przed telewizorami zasiedli też m.in. Maffashion, Joanna Koroniewska, Paulina KrupińskaMarcin Prokop, który z przymrużeniem oka stwierdził, że przez wyczyn Lewandowskiego "jutro wybuchnie wojna", oraz Piotr Kraśko.

Jeśli ten dzień po wielu, wielu latach będzie pamiętany, to za sprawą @_rl9! W Hollywood by uznali, że to zbyt nieprawdopodobne - w ostatniej minucie, ostatniego meczu sezonu Robert Lewandowski pobił utrzymujący się niemal pół wieku rekord Gerda Muellera - napisał Piotr Kraśko.
 

"Lewy" mógł liczyć także na wsparcie przyjaciół - Andrzeja Wrony i Quebonafide. Raper zamieścił na InstaStories zdjęcie piłkarza z dopiskiem "szef". 

QuebonafideQuebonafide fot. quebahombre/Instagram

Po meczu fotografia z symbolicznym opisem pojawiła się także na Instagramie Roberta Lewandowskiego. Polski piłkarz ma za sobą fantastyczny sezon, a dzięki 41. bramce strzelonej w meczu z FC Augsburg zapisał się w historii niemieckiej Bundesligi. 

Nigdy nie przestawaj marzyć - napisał Lewandowski. 
 

Kornelia z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Kornelia ma nowy nos i brodę! Porównała zdjęcia

Pod postem piłkarza również posypały się gratulacje.

Wielkie gratulacje. Co to były za emocje - napisała Paulina Krupińska.
Gratulacje! Wspaniale, duma - skomentowała Małgorzata Kożuchowska.
Robert #respect - dodała Monika Olejnik. 

Przypomnijmy, że Bayern Monachium, w którym gra Robert Lewnadowski, pokonał FC Augsburg 5:2 i zdobył dziewiąty z rzędu tytuł mistrza Niemiec.

Więcej o: