Halina Mlynkova pokazała ciążowe krągłości. "Radochę mam z tego, że ktoś mały towarzyszy mi w tych pięknych chwilach"

Halina Mlynkova oczekuje narodzin drugiego dziecka. Artystka nie kryje swojego podekscytowania, co zdradziła w jednym z wpisów i podzieliła się swoimi najnowszymi zdjęciami.

Na początku maja Halina Mlynkova pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie". Wówczas ogłosiła, że niedługo po raz drugi zostanie mamą. Ojcem dziecka jest jej nowy partner, Marcin Kindla. Po raz pierwszy od momentu ogłoszenia radosnej nowiny pokazała ciążowe krągłości.

Maryla Rodowicz i Halina MlynkovaMaryla tłumaczy się ze śpiewania piosenki Mlynkovej [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Halina Mlynkova pokazała ciążowe krągłości

Kilka dni po tym, jak wokalistka pojawiła się w programie śniadaniowym, dodała wpis na Instagram, w którym napisała, że nie miała nadziei, że po 40. roku życia ponownie zostanie matką. Mlynkova, która ma już 17-letniego syna, zdradziła też, że informacja o tym, że jest w ciąży mocno ją zaskoczyła. Teraz dodała nowy wpis, w którym z ekscytacją napisała, że to dla niej ekscytujący czas nie tylko w sferze zawodowej, ale i prywatnej. Przy okazji opublikowała kilka zdjęć, na których zaprezentowała ciążowe krągłości.

Wreszcie zaczynamy próby z muzykami, orkiestrą, w przyszłym tygodniu do studia i nagrywamy! Jaki to piękny, twórczy czas! A jeszcze większą radochę mam z tego, że ktoś mały towarzyszy mi w tych pięknych chwilach! Oj tak można żyć kochani! - napisała.
 

Halina Mlynkova - życie prywatne

Od kilku miesięcy Halina Mlynkova jest związana z wokalistą, Marcinem Kindlą. Wcześniej była żoną Łukasza Nowickiego, którego poślubiła w 2003 roku. Owocem ich miłości jest syn, Piotr, który urodził się rok po ich ślubie. Po kilku latach małżeństwa, a dokładnie w 2012 roku, para rozwiodła się. Trzy lata później artystka ponownie wyszła za mąż. Tym razem jej wybrankiem był o 17 lat starszy czeski producent muzyczny, Leszek Wronka. Po ślubie para wraz z synem Haliny z pierwszego małżeństwa zamieszkała w Pradze. Po pięciu latach Halina Mlynkova ogłosiła, że wraca do Polski. Rozstała się z mężem i znalazła szczęście u boku Marcina Kindla.

Halina MłynkowaHalina Mlynkova przeżyła chwile grozy podczas porodu syna

Więcej o: