Ponury książę William widziany po nowym wywiadzie księcia Harry'ego. Eksperci ostrzegają: Ogromna przepaść będzie jeszcze większa

Książę William został sfotografowany tuż po tym, jak o najnowszym wywiadzie księcia Harry'ego u Oprah Winfrey zaczynało być głośno. Nie wyglądał na zadowolonego.

Książę Harry chyba już zrozumiał, jakimi prawami rządzi się Hollywood. Wnuk królowej rozpoczął zupełnie nowe życie, które całkiem mu się podoba. Zamieszkał w Kalifornii z Meghan Markle, synem Archiem, a już niedługo na świecie pojawi się kolejny członek ich rodziny. Harry stanął na wysokości zadania i niemal od razu ruszył do pracy. Ostatnio udzielił kolejnego wywiadu dobrze już sobie znanej Oprah Winfrey i ponownie oczy wszystkich zwróciły się w kierunku rodziny królewskiej. Czy to oznacza spalenie za sobą wszystkich mostów?

Zobacz wideo Książę William atakuje BBC

Ponury książę William widziany po nowym wywiadzie księcia Harry'ego. Eksperci ostrzegają: Ogromna przepaść będzie jeszcze większa

Książę Harry wystąpił w nowym programie "The Me You Can't See", gdzie porozmawiał z Oprah Winfrey o bardzo ciężkim dla jego rodziny czasie. Meghan Markle musiała zmierzyć się z myślami samobójczymi, a wnuk królowej zdradził, co ją powstrzymało od podjęcia tej traumatycznej decyzji. W tej opowieści padło wiele gorzkich słów o członkach monarchii.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w Mercedesie za milion złotych przemierza Warszawę, łamiąc przepi

To z pewnością musiało wyjątkowo zdenerwować księcia Williama, który przestał się odzywać do brata już po pierwszym wywiadzie u Oprah. Kiedy w mediach rozpoczęła się gorąca dyskusja, William musiał pełnić obowiązki przyszłego króla. Odwiedził stadion Ainslie Park Stadium, aby usłyszeć o inicjatywach w szkockim futbolu. Fotoreporterzy byli na miejscu i oczywiście zrobili Williamowi kilka fotek. Jedna z nich w szczególności oddaje jego aktualne emocje.

Książę WilliamKsiążę William EN

Eksperci specjalizujący się w rodzinie królewskiej obawiają się, że wywiad Harry'ego mógł być już tym jednym krokiem za daleko.

Ogromna przepaść między nim a rodziną stanie się jeszcze większa. Członkowie rodziny królewskiej będą przerażeni, a Karol i William będą wyrywać to, co zostało na ich głowach. Po prostu wydaje się, że to kolejny dzień i kolejny jęk. Oczywiście musimy szanować zdrowie psychiczne Harry'ego, ale zastanawialiście się, kiedy on przestanie? - powiedział królewski biograf Phil Dampier.

Jacek Kurski, Radek KobiałkoTVP nie robi preselekcji na Eurowizję. Reżyser związany ze stacją ujawnia: Nie będą decydować za nas

Myślicie, że szansa na pojednanie jeszcze istnieje?

Więcej o: