Caroline z "Love Island" postawiła na metamorfozę i nowe włosy. "Absolutnie uwielbiam"

Caroline Juchniewicz z "Love Island" od lat jest wierna długim blond włosom. Celebrytka na wiosnę postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Pochwaliła się na Instagramie efektami metamorfozy włosów, która zachwyciła jej fanów.

Caroline w programie "Love Island" dała się poznać jako pewna siebie i charyzmatyczna osoba. Na Instagramie chętnie pozuje w podkreślających jej sylwetkę stylizacjach i perfekcyjnym makijażu. Można zauważyć, że przykłada wielką wagę do tego, jak wygląda. Uczestniczka telewizyjnego show postanowiła pochwalić się metamorfozą włosów. 

Zobacz wideo Ania i Czarek z "Love Island" nie są już razem. Zdradzili powód

Eurowizja 2021 - chcecie wygrać? Tego nie pokazujcieEurowizja. Polski występ sprzed lat wspomniany w materiale. "Jeśli chcecie wygrać, pokazujcie tego mniej"

Caroline z "Love Island" w nowej fryzurze 

Caroline jest zwyciężczynią trzeciej edycji "Love Island". Po występie w programie przykleił się do niej przydomek "Barbie". Z pewnością za sprawą jej wyglądu - szczupłej sylwetki i długich blond włosów. Celebrytka jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami, których uwadze nic nie umknie.

 

Na jej profilu pojawiło się nowe zdjęcie, na którym Caroline zapozowała w czarnej stylizacji i idealnie prostych, długich włosach sięgających aż do pasa. Przyznała, że zdecydowała się na przedłużenie włosów, co regularnie robi od kilku lat. 

Dziewczyny! Tak wiele z Was przesłało mi wiadomość o moich nowych włosach! Od lat przedłużam je, co absolutnie uwielbiam! A Wy w jakich włosach czujecie się lepiej? Jesteście w team długie, czy team krótkie - napisała. 
 

Fani w komentarzach nie szczędzili komplementów w jej stronę. 

Kamil DurczokKamil Durczok trafił do szpitala. "Pilnie przetaczano mi krew"

Perfekcyjna. 
Piękne włosy. 
Super wyglądasz. 
Jesteś Śliczna Caroline.
W długich i krótkich będziesz wyglądać obłędnie!
Idealna długość - czytamy. 

Caroline w przeszłości miała krótkie i ciemne włosy. Od jakiegoś czasu jest wierna blondowi, w którym - jak sama przyznała - czuje się rewelacyjnie. 

A Wam, jak się podoba Caroline w tej długości włosów? 

Więcej o: