Natalia Oreiro świętuje 44. urodziny. Na Instagram wrzuciła odważną sesję zdjęciową. "Wszystkiego najlepszego dla mnie"

Natalia Oreiro kończy właśnie 44 lata. Na najnowszych zdjęciach widać, że wciąż wygląda jak Milagros ze "Zbuntowanego anioła".

Natalia Oreiro zdobyła popularność w Polsce niemal 20 lat temu. Wcielała się wtedy w Milagros w telenoweli "Zbuntowany anioł". Widzowie pokochali jej perypetie, a sama Natalia Oreiro stała się światowej sławy gwiazdą. Do dziś uwielbiana jest w m.in. Polsce i w Rosji. Teraz świętuje 44. urodziny.

Natalia OreiroPolka na TikToku do złudzenia przypomina Natalię Oreiro: Jak ze "Zbuntowanego anioła"

Zobacz wideo Lewandowscy świętowali urodziny Laury. Były balony i wymyślny tort

Natalia Oreiro skończyła 44 lata. Zrobiła sobie odważną sesję

Z okazji urodzin gwiazda postanowiła zapozować do odważnych zdjęć. Wrzuciła je na Instagram i możemy zobaczyć, że przed obiektywem pozowała jedynie w kokardzie na szyi i w spodniach. Nagi biust zasłoniła dłońmi. Na kolejnych zdjęciach Natalia Oreiro ma na sobie biustonosz bandeau.

Wszystkiego najlepszego dla mnie. Byk z ascendentem Byka - napisała Natalia Oreiro w opisie zdjęcia.

Pod fotografią posypały się urodzinowe życzenia dla gwiazdy. Fani nie mogli też wyjść z podziwu nad urodą Natalii Oreiro, która według nich, zupełnie się nie zmieniła od roli Milagros. Trudno się z tym nie zgodzić!

 

Księżniczka Beatrice i jej mąż Edoardo Mapelli MozziCiężarna księżniczka Beatrice przyłapana przez paparazzi. Widać już brzuch

Natalia Oreiro oczywiście nie grała jedynie w "Zbuntowanym aniele". Można ją było także zobaczyć w telenoweli "Kachorra to ja" oraz "Jesteś moim życiem". W 2010 roku zagrała w filmie "Miss Tacuarembó". Wystąpił też w filmie "Gilda - No me arrepiento de este amor", który był oparty na życiorysie tragicznie zmarłej piosenkarki muzyki cumbia. Artystka zrobiła także karierę muzyczną. Zadebiutowała w 1998 roku singlem "Que si, que si". Później wydała utwór "Cambio Dolor", który kojarzycie zapewne ze "Zbuntowanego anioła". Ostatni album Natalia Oreiro nagrała w 2016 roku. Artystka kilka razy wystąpiła w Polsce, a ostatni raz 31 grudnia 2019 roku podczas "Sylwestra marzeń z Dwójką".

Prywatnie od 20 lat Natalia Oreiro jest żoną muzyka Ricarda Mollo, z którym ma dziewięcioletniego syna Merlina.

Więcej o: