Ciężarna księżniczka Beatrice przyłapana przez paparazzi po ogłoszeniu radosnej nowiny. Widać już brzuch

Księżniczka Beatrice i jej mąż Edoardo Mapelli Mozzi spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Na nowych zdjęciach widać już krągłości.

Paparazzi przyłapali parę tuż po ogłoszeniu informacji o ciąży w dniu trzeciej rocznicy ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Księżniczka Beatrice i jej mąż byli w świetnych nastrojach.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Księżniczka Beatrice i jej mąż na zdjęciach paparazzi

Para wybrała się na spacer po zachodnim Londynie. Na tę okazję księżniczka Beatrice założyła luźną wzorzystą sukienkę, a włosy zaczesała w koczek. Na zdjęciach, które paparazzi zrobili jej z profilu, widać delikatny zarys brzucha.

księżniczka Beatrice i jej mąż Edoardo Mapelli Mozziksiężniczka Beatrice i jej mąż Edoardo Mapelli Mozzi EastNews

Gdy rodzina królewska ogłosiła wiadomość o ciąży Beatrice, nie ukrywała, że obie rodziny "są zachwycone". Z kolei Daily Mail podkreśla, że przede wszystkim informacja o stanie wnuczki przyniosła wiele radości monarchini, która wciąż opłakuje zmarłego męża.

Dziecko księżniczki Beatrice będzie drugim wnukiem księcia Andrzeja i Sarah Ferguson oraz dwunastym prawnukiem królowej. Syn lub córka (wciąż nieznana jest płeć) Beatrice będzie 11. w kolejce do tronu i chociaż matka jest księżniczką, to dziecko nie będzie miało tytułu królewskiego.

 

Mimo że nowina o ciąży księżniczki wywołała przede wszystkim pozytywne reakcje wśród fanów rodziny królewskiej, to jednak nie zabrakło złośliwości. Niektórzy internauci zwrócili uwagę na "interesujący zbieg okoliczności", że para zdecydowała się poinformować świat o ciąży akurat w dniu trzeciej rocznicy ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ich zdaniem, księżniczka Beatrice chciała przyćmić byłą parę książęcą. Inni natomiast są zdania, że to zwykła zemsta. Meghan i Harry ogłosili bowiem pierwszą ciążę podczas ślubu siostry Beatrice, księżniczki Eugenii, z Jackiem Brooksbankiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.