Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o rozwodzie rodziców. Była dojrzałym dzieckiem. "Musiałam być lepiej zorganizowana"

Agnieszka Kaczorowska nigdy nie ukrywała, że jest dzieckiem z rozwiedzionej rodziny. W "Dzień dobry TVN" szczerze opowiedziała, jak rozwód rodziców wpłynął na jej dzieciństwo i dalsze życie.

Agnieszka Kaczorowska-Pela miała dziesięć lat, gdy musiała zmierzyć się z decyzją rodziców o rozwodzie. W "Dzień dobry TVN" zdradziła, jak to wpłynęło na jej dzieciństwo i relacje z obojgiem z rodziców. Przyznała, że na początku informacja o rozwodzie bardzo nią wstrząsnęła, ale w żaden sposób nie chce oceniać tej decyzji. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wyglądały przygotowania do urodzin jej córki

Księżniczka Beatrice i jej mąż Edoardo Mapelli MozziCiężarna księżniczka Beatrice przyłapana przez paparazzi. Widać już brzuch

Agnieszka Kaczorowska wspomina swoje dzieciństwo

Aktorka szczerze przyznała, że pomimo rozwodu rodziców miała szczęśliwe dzieciństwo. W poprzednich latach wskazywała na to, że był to dla niej i jej siostry trudny czas. Dzisiaj może powiedzieć, że na rozwód patrzy na chłodno i neutralnie:

Tak się potoczyło życie moich rodziców i ja tego w żaden sposób nie oceniam. Na pewno wybrali to, co w jakiś sposób było dla nich najlepsze - powiedziała aktorka.

Aktorka od najmłodszych lat zaczęła zarabiać własne pieniądze na rozwój swoich pasji. Jako dziecko zaczęła występować w serialu. Kaczorowska dodała w wywiadzie, że musiała być świetnie zorganizowana, by połączyć karierę z nauką i zabawą z rówieśnikami. 

Miałam dużo obowiązków, musiałam być lepiej zorganizowana, ale byłam szczęśliwym dzieckiem - przyznała.

Po rozwodzie rodziców więcej czasu spędzała z mamą, na którą zawsze mogła liczyć. Anna Bugajska towarzyszyła jej, gdy Kaczorowska stawiała pierwsze kroki w show-biznesie i szczerze kibicowała córce.

Byłyśmy cały czas razem i mieszkałyśmy razem, więc ona jedyna mogła mnie obserwować. Moje rodzeństwo było już dorosłe. Ale nie miałam prawdziwego buntu, bo miałam tę pasję - szczerze przyznała aktorka.

Aktorstwo i taniec pasjonowały Agnieszkę od dzieciństwa. Te doświadczenia nauczyły ją, że chce być osobą niezależną finansowo. Praca w zawodzie w tak młodym wieku i możliwość zarabiania własnych pieniędzy ukształtowały to, jak wygląda jej życie, gdy sama została mamą. 

Niebawem rodzina aktorki powiększy się. Agnieszka i Maciej Pela za kilka miesięcy przywitają na świecie swoje drugie dziecko

Anna LewandowskaLewandowska pozuje z Klarą w lustrze i prezentuje kolejne fragmenty mieszkania