Księżna Kate wybrała się na wizytę do londyńskiego muzeum. W kraciastej sukience znów zadała szyku!

Księżna Kate po długiej przerwie powoli wraca do pełnienia obowiązków reprezentacyjnych, a co za tym idzie, coraz częściej pojawia się podczas publicznych wystąpień. Tym razem wybrała się na wizytę do londyńskiego muzeum sztuki. Trzeba przyznać, że jak zwykle trafiła z wyborem stylizacji.

Fani rodziny królewskiej zapewne zdążyli już przywyknąć do tego, że księżna Kate zawsze doskonale prezentuje się podczas publicznych wystąpień. Jej kreacje są połączeniem klasycznych krojów z szykowną elegancją, co sprawia, że żonę księcia Williama można śmiało okrzyknąć ikoną stylu brytyjskiego dworu. I chociaż ze względu na pandemię koronawirusa, księżna Kate niezbyt często decydowała się na osobiste wizyty, poluzowanie obostrzeń wpłynęło na decyzję o powolnym powrocie do pełnienia obowiązków reprezentacyjnych. 

Księżna Kate i książę William nagrali filmik z okazji 10. rocznicy ślubuKsiężna Kate i książę William w rocznicowym filmiku. "Nie wyglądają na uwięzionych"

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William założyli konto na YouTube. Książę ostrzega żonę: Musisz uważać, co mówisz

Księżna Kate odwiedziła muzeum sztuki. Jej kreacja robi wrażenie

Tym razem księżna Kate zjawiła się w V&A, londyńskim muzeum sztuki, designu i performance'u, które przez wzgląd na panującą na świecie sytuację otworzyło się dopiero po raz pierwszy w tym roku. Możliwość odwiedzenia go po tak długiej przerwie zapewne była bardzo ekscytująca, tym bardziej, że Kate w przeszłości studiowała właśnie historię sztuki. Na wystawę księżna wybrała się w kraciastej sukni w stylu retro. Do tego wybrała czarne szpilki ze złotymi zdobieniami oraz czarną kopertówkę. Kreacja podkreśliła sylwetkę Kate, która ostatnio wzbudziła zaniepokojenie wśród internautów. Fani obawiali się, że powodem chudnięcia księżnej może być poważna choroba

Meghan Markle, książę Harry, książę William, księżna KateMeghan i Harry złożyli życzenia Williamowi i Kate z okazji 10. rocznicy ślubu

Osoba z otoczenia rodziny królewskiej poinformowała jednak, że na stan księżnej wpływa brak działania, do którego Kate dotychczas była przyzwyczajona. Niedostatek zajęć miał podobno przyprawić ją o problemy z apetytem, które później przełożyły się na spadek wagi. 

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate opowiedziała o pierwszym spotkaniu z księciem Williamem. Było niezręcznie. Jej reakcja urocza

Więcej o: