"Nasz nowy dom" zostanie zastąpiony nowym programem. W roli prowadzącej aktorka "Na Wspólnej"

Jeszcze w tym miesiącu zobaczymy nową produkcję, która pojawi się po zakończeniu programu "Nasz nowy dom".

"Nasz nowy dom" pojawił się na antenie Polsatu w 2013 roku i szybko podbił serca widzów. Przez osiem lat emisji ukazało się aż szesnaście sezonów reality show prowadzonego przez Katarzynę Dowbor, która poznaje w programie rodziny, dla których remont domu niekiedy jest jedyną szansą na rozpoczęcie nowego, lepszego życia. Po zakończeniu obecnie trwającego sezonu, w Telewizji Polsat pojawi się nowy format - "Wolni od długów", który poprowadzi Anna Guzik, znana m.in. z serialu "Na Wspólnej".

Katarzyna Dowbor"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor musiała odmówić remontu. "Nie nadaje się"

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor pokazuje, jak przystroić dom na święta

"Nasz nowy dom" zastąpiony nowym formatem

Stacja nie rezygnuje z pomagania najbardziej potrzebującym. Swoją misję będzie kontynuować w nowym programie, w którym zobaczymy historie ludzi, którzy wpadli w spiralę długów. Jak tłumaczy prowadząca program, Anna Guzik, rolą osób zajmujących się programem jest wyciągnięcie bohaterów z długów i pokazanie, jak w przyszłości nie dopuszczać do takich sytuacji.

Program "Nasz nowy dom" uświadomił wielu z nas jak wiele jest wkoło biedy, cierpienia i jak zaskakujące bywają ludzkie losy. Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom i mam wrażenie, że nasz program "Wolni od długów" jest naturalną konsekwencją programu Kasi. W naszej produkcji opowiadamy prawdziwe i momentami bardzo dramatyczne historie Polaków, którzy z różnych względów nie radzą sobie z finansami. Z nie swojej winy wpadli w spiralę długów. Są zrozpaczeni i nie widzą nadziei. Naszą rolą jest wyciągnięcie ich z kłopotów i pokazanie, jak mogą ustrzec się przed podobnymi problemami w przyszłości - wyznała prowadząca, Anna Guzik.

Program "Wolni od długów" będzie tworzony nie tylko przez Annę Guzik, ale także przez różnych ekspertów. Pojawią się w nim: społecznik Piotr Ikonowicz, finansista Fryderyk Karzełek oraz radca prawny Anna Bufnal, którzy pomogą bohaterom programu rozwiązać ich problemy i podzielą się także wiedzą z zakresu finansów.

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor o kulisach "Nasz nowy dom": Trzy lata łapałam się za głowę

"Wolni od długów" od 27 maja, w każdy czwartek, o godz. 20.05 w Polsacie! Na tydzień przed emisją w telewizji, program przedpremierowo będzie dostępny w serwisie IPLA. Choć "Nasz nowy dom" kończy się, to w planach są nowe odcinki, które mają pojawić się w kolejnej ramówce stacji.

Więcej o: