Anna Lewandowska pozuje z Klarą w lustrze i prezentuje kolejne fragmenty swojego mieszkania

Anna Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem ze starszą córką. Tym razem trenerka pokazała kolejne zakamarki mieszkania.

Anna Lewandowska jest jedną z największych gwiazd rodzimego show-biznesu. Żona Roberta Lewandowskiego świetnie dzieli obowiązki zawodowe z wychowywaniem dwóch córek: czteroletniej Klary oraz rocznej Laury. Sama zainteresowana chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z pociechami, jednak zawsze zakrywa ich twarze, chcąc w ten sposób chronić ich prywatność. Tym razem Ania pochwaliła się wspólnym selfie ze starszą córką i przy okazji pokazała nieco wnętrze ich mieszkania.

Zobacz wideo Klara Lewandowska zażyczyła sobie warkoczyków. "Bo ja lubię czasami"

Anna Lewandowska pozuje z Klarą w lustrze i prezentuje kolejne fragmenty swojego mieszkania

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski dzielą życie pomiędzy Polskę a Niemcy, gdzie piłkarz gra w klubie Bayern Monachium. Zarówno w Warszawie, jak i w Monachium mogą pochwalić się pięknymi mieszkaniami. Tym razem trenerka pokazała nieco więcej stołecznego lokum. Podczas przygotowań do wyjścia zamieściła wspólne zdjęcie z córką, które zrobiła w lustrzanym odbiciu. Na fotce widzimy ubierającą się Klarę, a także trenerkę.

Anna LewandowskaLewandowska pokazuje zakamarki apartamentu. W kuchni króluje drewno!

Kolejny fragment mieszkania Lewandowskich z pewnością jest niemałą gratką dla ich sporej rzeszy fanów. Na najnowszym zdjęciu Lewandowskiej widzimy przedpokój. W pomieszczeniu dominują jasne barwy. Nie brakuje również kilku luster, dzięki czemu wnętrze wydaje się na jeszcze większe, niż jest w rzeczywistości. Z sufitu zwisa wiklinowa lampa, która dodaje ciepłego klimatu. Zobaczcie zresztą sami.

Anna Lewandowska, Klara LewandowskaAnna Lewandowska, Klara Lewandowska instagram.com@annalewandowskahpba

Podoba wam się ich lokum?

Anna Lewandowska, Sebastian Karpiel-BułeckaLewandowska u Karpiela-Bułecki. Pokazała zdjęcie ze wspólnej kolacji

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler pokazała zdjęcie z drugiej ciąży. Leży na łące z synem. Fotografia została zrobiona chwilę przed tragedią

Więcej o: