Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach. Ciąża zaczyna jej doskwierać. "Mam opuchnięte nogi jak balony"

Agnieszka Włodarczyk zaczyna odczuwać nieprzyjemne dolegliwości związane z ciążą. Skarży się na opuchnięte nogi. Przyszła mama postanowiła poprawić sobie humor.

Agnieszka Włodarczyk jak dotąd nie skarżyła się na ciążę. Od początku mówiła, że czuje się świetnie i poza wydłużonym snem nie odczuwała przykrych objawów. Jednak ostatnio się to zmieniło. Aktorka zbliża się do rozwiązania, a co za tym idzie, jej brzuch jest już duży i odczuwa tego skutki. Poskarżyła się fanom na charakterystyczną dla tego okresu dolegliwość - opuchnięte nogi. Przez to nie może być tak aktywna, jakby chciała i coraz więcej czasu spędza, leżąc w łóżku.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach w ciąży

Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach w ciąży

Aktorka opowiedziała fanom na Instagramie, co jej dolega. Postanowiła poprawić sobie nastrój i wybrała się na pedicure.

Niestety, z kostkami jest ewidentnie coraz gorzej. Waga coraz większa i stopy nie są przyzwyczajone do dźwigania takiego ciężaru. A ja jadę pierwszy raz, od nie wiem jak długiego czasu, na pedicure. Nie jestem już w stanie sama sobie go robić, więc zasłużyłam na odrobinę luksusu - powiedziała na InstaStories.

Agnieszka Włodarczyk zaczyna odczuwać dolegliwości ciążoweAgnieszka Włodarczyk zaczyna odczuwać dolegliwości ciążowe fot. instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Po wypadzie na miasto Agnieszka Włodarczyk wróciła do domu. Dolegliwości się nasiliły, więc postanowiła przez resztę dnia odpoczywać.

Człowiek tyle chciałby zrobić, a nie mam jak. Po prostu mam opuchnięte nogi jak balony. Wreszcie takie łóżko się przydało, jak w szpitalu. Także dzisiaj leżę - powiedziała aktorka na nagraniu dla fanów.

Poprosiła także swoich obserwatorów o rekomendacje seriali. Do nagrania dodała dopisek "nieinstagramowa ciąża". Zamieściła także zdjęcie swoich opuchniętych stóp. Pocieszeniem dla gwiazdy może być nowy pedicure.

Ostatnio gwiazda pochwaliła się, jaki wózek, a raczej wózki - wybrała dla dziecka.

Przeczytaj też: Agnieszka Włodarczyk nie mogła się zdecydować, który wózek wybrać. Kupiła więc dwa. Zdradziła też, czy planuje drugie dziecko

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.