Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach. Ciąża zaczyna jej doskwierać. "Mam opuchnięte nogi jak balony"

Agnieszka Włodarczyk zaczyna odczuwać nieprzyjemne dolegliwości związane z ciążą. Skarży się na opuchnięte nogi. Przyszła mama postanowiła poprawić sobie humor.

Agnieszka Włodarczyk jak dotąd nie skarżyła się na ciążę. Od początku mówiła, że czuje się świetnie i poza wydłużonym snem nie odczuwała przykrych objawów. Jednak ostatnio się to zmieniło. Aktorka zbliża się do rozwiązania, a co za tym idzie, jej brzuch jest już duży i odczuwa tego skutki. Poskarżyła się fanom na charakterystyczną dla tego okresu dolegliwość - opuchnięte nogi. Przez to nie może być tak aktywna, jakby chciała i coraz więcej czasu spędza, leżąc w łóżku.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach w ciąży

Anna Starmach na spacerze z rodzinąStarmach na pierwszym spacerze z dzieckiem. "Było inaczej, niż sobie wyobrażałam"

Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach w ciąży

Aktorka opowiedziała fanom na Instagramie, co jej dolega. Postanowiła poprawić sobie nastrój i wybrała się na pedicure.

Niestety, z kostkami jest ewidentnie coraz gorzej. Waga coraz większa i stopy nie są przyzwyczajone do dźwigania takiego ciężaru. A ja jadę pierwszy raz, od nie wiem jak długiego czasu, na pedicure. Nie jestem już w stanie sama sobie go robić, więc zasłużyłam na odrobinę luksusu - powiedziała na InstaStories.

Agnieszka Włodarczyk zaczyna odczuwać dolegliwości ciążoweAgnieszka Włodarczyk zaczyna odczuwać dolegliwości ciążowe fot. instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Meghan MarkleInternauci zarzucają Meghan Markle kłamstwo. Dowodem jest stare zdjęcie

Po wypadzie na miasto Agnieszka Włodarczyk wróciła do domu. Dolegliwości się nasiliły, więc postanowiła przez resztę dnia odpoczywać.

Człowiek tyle chciałby zrobić, a nie mam jak. Po prostu mam opuchnięte nogi jak balony. Wreszcie takie łóżko się przydało, jak w szpitalu. Także dzisiaj leżę - powiedziała aktorka na nagraniu dla fanów.

Poprosiła także swoich obserwatorów o rekomendacje seriali. Do nagrania dodała dopisek "nieinstagramowa ciąża". Zamieściła także zdjęcie swoich opuchniętych stóp. Pocieszeniem dla gwiazdy może być nowy pedicure.

Ostatnio gwiazda pochwaliła się, jaki wózek, a raczej wózki - wybrała dla dziecka.

Przeczytaj też: Agnieszka Włodarczyk nie mogła się zdecydować, który wózek wybrać. Kupiła więc dwa. Zdradziła też, czy planuje drugie dziecko

Więcej o: