Robert Kudelski przeszedł imponującą metamorfozę, ale nie tylko on. Przemiany tych gwiazd robią piorunujące wrażenie

Patryk Vega, Anna Kalata czy Natalia Siwiec - to tylko niektóre gwiazdy, które przeszły ogromne metamorfozy. Przed utratą nadprogramowych kilogramów, wyglądali zupełnie inaczej.

Na przestrzeni ostatnich lat wiele gwiazd polskiego show-biznesu przeszło piorunujące przemiany. Lista celebrytów, którzy po zrzuceniu kilogramów, zmianie fryzury i stylu, stali się nie do poznania jest bardzo długa. Prezentujemy jednak te metamorfozy, o których mówiła cała Polska. 

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Kudelski przeszedł metamorfozę, ale nie tylko on. Te gwiazdy też się zmieniły 

Spektakularną metamorfozą pochwalił się ostatnio Robert Kudelski. Kiedy aktor "Na Wspólnej" osiągnął wagę 107 kg, postanowił zadbać o swoje zdrowie.

Na WspólnejNa Wspólnej TVN/Radek Orzel

W jednym z wywiadów zdradził, że odrzucił sól, mięso i wędliny, a postawił na warzywa i owoce. Pokochał także długie spacery, podczas których towarzyszą mu dwa pupile. Robert Kudelski schudł w sumie około 20 kg.

Jedną z najgłośniejszych metamorfoz w polskim show-biznesie przeszedł Patryk Vega. Reżyser "Pitbulla" i "Kobiet mafii" zrzucił około 50 kilogramów. Swoją przemianę przeszedł po 40. Wówczas poczuł, że musi zrobić coś z nadwagą. Vega postawił na regularną dietę warzywno-mięsną i ćwiczenia kilka razy w tygodniu.

Patryk Vega w 2016 i 2020 rokuPatryk Vega w 2016 i 2020 roku Kapif.pl

Swego czasu, z powodu dużej przemiany, na ustach całej Polski była Anna Kalata. Kobieta od maja 2006 do sierpnia 2007 była ministrem pracy i polityki społecznej. Już po odejściu z Samoobrony przeszła ogromną metamorfozę i zaczęła pojawiać się na salonach. Schudła prawie 40 kilogramów, zmieniła styl oraz fryzurę, a nawet wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dzisiaj Kalata poświęca się karierze na uczelni.

Anna KalataAnna Kalata Agencja Wyborcza.pl, Kapif

Anna Mucha jest jedną z najbardziej  popularnych polskich aktorek. Gwiazda "M jak miłość" również przeszła niegdyś sporą przemianę. Wiele lat temu postanowiła zadbać o sylwetkę i schudła około 15 kg. 

Kacper Kuszewski, Anna MuchaKacper Kuszewski, Anna Mucha KAPiF

Aktorka odchudzała się pod okiem dietetyka i całkowicie zmieniła swoje nawyki żywieniowe.

Anna MuchaAnna Mucha KAPIF

Dominikę Konował poznaliśmy w programie "Hotel Paradise". Celebrytka pochwaliła się ostatnio dużą metamorfozą. Kilka miesięcy temu zaczęła treningi pod okiem trenera personalnego. Na zdjęciach, które zaprezentowała na Instagramie, wygląda jakby prawie nie wychodziła z siłowni.

 

Na podium najbardziej spektakularnych metamorfoz znalazłoby się miejsce również dla Natalii Siwiec. Zanim celebrytka zyskała tytuł "Miss Euro 2012" wyglądała zupełnie inaczej. Na stadionowych trybunach prezentowała już zgrabną sylwetkę, jednak jak sama przyznaje, jej przemiana to po części wynik operacji plastycznych.

Natalia Siwiec miała implanty piersi.

Przed laty/Marzec 2014Natalia Siwiec miała implanty piersi. Przed laty/Marzec 2014 Facebook.com/WBF

Do grona gwiazd, które przeszły imponującą metamorfozę, należy także dziennikarka sportowa Polsatu, Karolina Szostak. Na przestrzeni ostatnich lat schudła ponad 30 kg. Karolina Szostak od wielu lat zmaga się z Hashimoto, a w walce z nadwagą pomógł jej post żywieniowy. Prezenterka napisała już na ten temat kilka książek. 

Karolina SzostakKarolina Szostak Kapif

A waszym zdaniem, które gwiazdy najbardziej zmieniły się w ostatnim czasie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.