"Hotel Paradise". Padły poważne deklaracje. Kolejna para wyznała sobie miłość. "Powiedział, że mnie kocha"

Między Basią i Krystianem w programie "Hotel Paradise" robi się naprawdę poważnie. Para wyznała sobie miłość.

Program "Hotel Paradise" wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Wśród uczestników są dwie pary, które pod okiem kamer stworzyły związki. Jeden z nich tworzy Basia i Krystian. Mężczyzna odważył się i wyznał swojej partnerce miłość. Co na to jego wybranka?

Zobacz wideo Czy rodzina kibicowała Kamilowi w "Hotel Paradise"? [Koło Plotka Extra]

DestinyDestiny z Malty wygrała Eurowizję Junior. Teraz jest faworytką w konkursie dla dorosłych

"Hotel Paradise". Kolejna para wyznała sobie miłość. "Powiedział, że mnie kocha"

Emocje w trzeciej edycji programu "Hotel Paradise" sięgają zenitu. Nie dość, że naprawdę gorąco zrobiło się w hotelowych sypialniach, w których trzy pary poszły na całość, to teraz padły kolejne poważne deklaracje. Jaki czas temu miłość wyznali sobie Bibi i Simon, a teraz przyszedł czas na Krystiana i Basię. Po imprezie na wyspie para zaszyła się w pokoju i rozmawiała o swoich uczuciach.

Chciałbym ci powiedzieć, o tym co zrobię po [programie - przyp. red.] i o tym, co generalnie nas łączy. Kocham cię. Widzę, jak na mnie patrzysz i wiem, że to jest obustronne. Trudno mi o tym mówić, bo nie umiem tego okazywać - powiedział Krystian.

Deklaracja mężczyzny wyraźnie ucieszyła Basię, która szybko pochwaliła się koleżankom z wyspy. Kobieta nie ukrywa, że ma trudną przeszłość, dlatego słowa Krystiana wzmocniły ich relację.

Bardzo się cieszę, dlatego kazałam mu powtórzyć to, co powiedział. Odpowiedziałam mu to samo - powiedziała przed kamerami.

Naomi CampbellNaomi Campbell została mamą! Gwiazda pokazała zdjęcie dziecka i zdradziła płeć

Wyznanie Krystiana nie zdziwiło innych uczestników. Kiedy Basia została wyeliminowana na wczesnym etapie programu, Krystian nie nawiązał bliższej relacji z żadną inną uczestniczką. Gdy natomiast jego partnerka wróciła na wyspę, ich uczucie odżyło. Myślicie, że po zakończeniu show nadal będą razem?

Więcej o: