Naomi Campbell została mamą! Gwiazda pokazała zdjęcie dziecka i zdradziła płeć. "Nie ma większej miłości"

Tego nikt się nie spodziewał. Naomi Campbell pochwaliła się na swoim Instagramie, że została mamą. Modelka zdradziła płeć pociechy.

To dosyć niespodziewana informacja, ale Naomi Campbell została mamą! Modelka opublikowała wyjątkowe zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Nie zabrakło wzruszających słów oraz gratulacji ze strony przyjaciół i fanów.

Naomi Campbell - szczegóły dietyJak wygląda dieta Naomi Campbell? Modelka trzyma się kilku kluczowych zasad

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Naomi Campbell ma córeczkę

Do niedawna prawie nikt nie wiedział, że Naomi Campbell zostanie mamą. Modelka informację o tym trzymała do samego końca w sekrecie. Teraz, kiedy jej córka jest już na świecie, postanowiła pochwalić się swoją radością z całym światem. 50-letnia modelka opublikowała na swoim Instagramie wzruszający wpis, w którym opowiedziała o radości z macierzyństwa. 

To piękne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na jej matkę. Jestem tak zaszczycona, że mam tę delikatną duszę w moim życiu. Nie ma słów, aby opisać trwającą całe życie więź, którą teraz dzielę z tobą, mój aniele. Nie ma większej miłości - czytamy.

Wpis opatrzyła uroczym zdjęciem, na którym widać stopy dziewczynki. Póki co gwiazda nie zdradziła, jakie imię wybrała dla pociechy. Nie wiadomo też, kto jest ojcem dziecka

 

Jak można się domyślać pod instagramowym postem Naomi Campbell szybko pojawiło się wiele komentarzy. Fani z całego świata byli zaskoczeni informacją, o tym, że rodzina modelki się powiększyła. Nie brakowało jednak wpisów z gratulacjami. 

Wspaniała wiadomość! Gratuluję. 
Zdrowia dla ciebie i córeczki. 
Piękna wiadomość. Witaj na świecie mały aniołku.

W 2017 roku w "ES Magazine" powiedziała:

Cały czas myślę o posiadaniu dzieci. Ale teraz, biorąc pod uwagę naukę, myślę, że mogę to robić, kiedy chcę.

My również gratulujemy. 

ZOBACZ TEŻ: Naomi Campbell niedawno skończyła pięćdziesiąt lat. W jaki sposób modelka pozostaje w tak świetnej formie?

Więcej o: