Katarzyna Grochola zachwyca się zachodem słońca, ale to ogród pisarki robi wrażenie. Jest ogromny! "Raj na ziemi"

Katarzyna Grochola może pochwalić się pięknie zaaranżowanym ogrodem. Nic dziwnego, że to właśnie tam pisarka spędza najwięcej czasu w ciepłe, słoneczne dni. "Zobaczcie, co mam za oknem!".

Katarzyna Grochola osiedliła się w podwarszawskim Milanówku. W czasach pandemii i związanej z nią izolacji posiadłość pisarki jest istnym rajem. Dom matki Doroty Szelągowskiej stoi na sporych rozmiarów działce, która dzięki odpowiedniej aranżacji przemieniła się w piękny, zadbany ogród. O takim widoku, który rozciąga się tuż za oknami gwiazdy, marzą niemal wszyscy fani, czego wyraz dali w komentarzach pod najnowszym postem Grocholi na Instagramie. 

Zobacz wideo Projektantka aranżuje własne lokum. Dała radę?

Katarzyna Grochola prezentuje bajeczny ogród

Zobaczcie, co mam za oknem! - chwali się w social mediach autorka najpoczytniejszych powieści w Polsce.

Zachód słońca nad ogrodem Katarzyny Grocholi dopełnił swoim niepowtarzalnym klimatem i tak już magiczny obrazek wypielęgnowanej działki. Kolorowe kwiaty, równo przycięte krzaki, wykoszona i zielona trawa, oczko wodne oraz zasłaniające przed sąsiadami wysokie drzewa zasadzone wokół płotu zrobiły wrażenie na internautach. 

Katarzyna Grochola zaszczepiła się na COVID-19Grochola zaszczepiła się na COVID-19. Dodała zdjęcie oraz napisała, co myśli o rządzie

Marzenie - zareagowała Magdalena Lamparska. 
Wow, prawdziwa bajka. Wygląda jak obraz olejny!
Aż można zemdleć - tak pięknie. Raj na ziemi! - komentowali inni fani. 
 

Katarzyna Grochola jest mocno związana ze swoim ogrodem i cieszy się z każdej kwitnącej w nim rośliny. Ostatnio była zafascynowana odrodzeniem się magnolii, której obecnością w ogrodzie nie mogła cieszyć się od kilku lat. 

Naprawdę chciałam nagrać coś fajnego, zabawnego, związanego z książkami, ale pierwszy raz od czterech lat zakwitła mi magnolia i to mi się wydaje najważniejsze - pisała na początku maja na Instagramie. 

Zazdrościmy takich widoków!

Odeta MoroOdeta Moro pokazała córkę. Sonia skończyła 18 lat. "Jak Grace Kelly"

Więcej o: