"Hotel Paradise". Sara przeżywa poważny kryzys. Polały się łzy: Bardzo boję się samotności

Sara niedawno wróciła do programu "Hotel Paradise". Niestety, widzowie coraz częściej widzą ją w fatalnym nastroju. Teraz wyznała, czego najbardziej się boi.

To już ostatnie dni z programem "Hotel Paradise". Randkowe show emitowane na antenie TVN7 zbliża się ku końcowi. Nic dziwnego, że uczestnikom towarzyszą coraz większe emocje. W szczególnie kiepskim nastroju jest ostatnio Sara. Dziewczyna nie umie ukryć uczuć i coraz częściej płacze. Wyznała też, że bardzo boi się samotności.

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka

Odeta MoroOdeta Moro pokazała córkę. Sonia skończyła 18 lat. "Jak Grace Kelly"

"Hotel Paradise". Sara przeżywa kryzys. Polały się łzy

W ostatnich odcinkach programu "Hotel Paradise" Sara wywalczyła immunitet i to do niej w głównej mierze należała decyzja, która z dziewczyn opuści program. Sara postanowiła stworzyć parę z Maurycy i wyeliminowała z programu Luizę. Uczestniczka bardzo to przeżywa i przechodzi niemały kryzys. Popłynęły łzy, a jej fatalny nastrój wyraźnie zaniepokoił pozostałych uczestników.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Dominika z drugiej edycji przeszła ogromną metamorfozę. "Moja sylwetka zmienia się w mgnieniu oka"

Sara znalazła wsparcie w Bibi. Uczestniczka przekonała ją, aby otwarcie mówiła o swoich uczuciach.  

Zdałam sobie sprawę z tego, że jak będę tak dalej działać, to kiedyś będę bardzo samotna. A bardzo boję się samotności - powiedziała przed kamerami aspirująca celebrytka.

Anna KorczDziesięcioletni syn Anny Korcz prowadzi auto. "Za kierownicą nie zapiął pasów"

Sara to jednak nie jedyna uczestniczka, której towarzyszą ostatnio ogromne emocje. Niepewna swojej pozycji w programie jest również Kornelia, która doprowadziła do sprzeczki z Krzysztofem. Później okazało się, że to właśnie on wskaże, która z dziewczyn jako następna opuści program. Myślicie, że Kornelia ma się czego obawiać? Decyzję Krzysztofa poznamy w poniedziałkowym odcinku. 

Więcej o: