Robert Kudelski z "Na Wspólnej" przeszedł metamorfozę. Schudł prawie 20 kilogramów. Pokazał, jak teraz wygląda

Robert Kudelski przeszedł metamorfozę. Aktor schudł blisko 20 kilogramów. Na najnowszym zdjęciu pochwalił się odmienioną sylwetką.

Robert Kudelski od lat gra w polskich serialach. Największą popularność przyniosła mu jednak rola Michała Brzozowskiego w serialu "Na Wspólnej". Widzowie tej produkcji dobrze wiedzą, że nie tak dawno serialowy Michał ostro trenował i pilnował diety, by zrzucić kilka kilogramów. Aktor pracował nad swoją sylwetką nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym.

KAPiFEwa Gawryluk pokazała zdjęcia z młodości. Fani komentują: Pani jest jak wino

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Robert Kudelski przeszedł metamorfozę

Aktor jakiś czas temu zaczął przybierać na wadze. Kiedy osiągnął wagę 107 kilogramów postanowił zadbać o swoje zdrowie i popracować nad sylwetką. Jak sam przyznał w jednej z rozmów z dziennikarką "Dzień dobry TVN", na początku nie zdawał sobie sprawy, że ma nadwagę. Dopiero bliskie osoby zwróciły mu na to uwagę.

W ogóle tego nie widziałem. Ale jak kilka osób, którym ufasz, zwraca ci uwagę, że jesteś koniem, to załóż siodło. Trzeba było coś z tym zrobić. (...) Jak ciocia albo babcia mówi: ach, poprawiłeś się, to wtedy absolutnie trzeba przechodzić na dietę - wyznał.

Aktor, który schudł 19 kilogramów, w ubiegłym roku w rozmowie z "Super Expressem" zdradził:

Odrzuciłem sól, mięso i wędliny. Jem (…) warzywa i owoce, wszystko jak należy - powiedział.

Oczywiście sama dieta to nie wszystko. Robert Kudelski postawił też na aktywność fizyczną, jednak nie zdecydował się na ćwiczenia, które sprawiałyby mu trudność. Zamiast siłowni wybrał coś, na co może pozwolić sobie każdy. Ciężkie ćwiczenia zastąpił długimi spacerami, podczas których towarzyszyły mu dwa pupile. Aktor opublikował ostatnio w mediach społecznościowych zdjęcie z psami, które zostało wykonane właśnie podczas spaceru. Przy okazji pochwalił się, że nieco schudł i zaprezentował efekty.

Na dowód, że jest nas trzech, a ja troszkę schudłem - napisał.

Jak to się mówi, ruch to zdrowie, więc aktor zyskał nie tylko nową sylwetkę, ale też pewnie poprawił swój stan zdrowia i kondycję.

'Na Wspólnej'"Na Wspólnej" ma 18 lat. Tak zmienili się aktorzy od pierwszego sezonu

Więcej o: