Anna Dereszowska w końcu pokazała partnera. Daniel pomaga jej w budowie domu na Mazurach. "Odkryliśmy, że to jest to!"

Anna Dereszowska diametralnie zmienia swoje życie. Razem z partnerem zdecydowała się na budowę domu na Mazurach, której etapy prezentuje w nowym programie TVN Style. Przy okazji po raz pierwszy tak otwarcie udziela wywiadów u boku ukochanego. Czym zajmuje się Daniel Duniak?

Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak są bohaterami nowego programu TVN Style "Budując marzenia". Aktorka obrazuje w show etapy stawiania i urządzania swojej wymarzonej posiadłości na Mazurach, która znajduje się nieopodal klimatycznego lasu i jeziora. O projekcie chętnie opowiada przed kamerami w towarzystwie rzadko udzielającego się w mediach ukochanego.

Zobacz wideo Anna Dereszowska z tatą w popularnym show!

Anna Dereszowska z partnerem o budowie domu

Do tej pory to jest największa inwestycja, z jaką przyszło nam się mierzyć - mówi gwiazda polskich seriali i filmów, udzielając wywiadu z partnerem na potrzeby realizacji programu.

Aktorka przyznała, że spełnienie marzenia o własnym lokum na Mazurach spędza jej sen z powiek, natomiast prawdziwą radość z budowy domu czerpie jej ukochany.

Daniel jest w siódmym niebie. Szuka inspiracji, wymyśla, a ja chodzę i zastanawiam się: "Z czego my to zapłacimy? Z czego opłacimy tę ekipę? Za co to? Z czego my ten kredyt spłacimy?". Kolejna życiowa rewolucja dla Daniela brzmi super i tego będziemy się trzymać, że on będzie się tym zajmował - wyjaśnia ze śmiechem.
 

W jednym z odcinków debiutującego w ramówce TVN Style programu Anna i Daniel oprowadzili widzów po placu budowy. Na pierwszy rzut oka widać, że dość duża posiadłość aktorki i fotografa będzie ich prawdziwym azylem, bowiem oboje niemal od razu zakochali się w tym miejscu. 

Za pierwszym razem kiedy się tutaj pojawiliśmy, dokładnie tą samą drogą weszliśmy do tego punktu, spojrzeliśmy na siebie i odkryliśmy, że to jest to! - zdradził Duniak.
Dokładnie tak było. Zakochaliśmy się w tym miejscu absolutnie - wtórowała mu Dereszowska.
To znaczy to było porozumienie pozawerbalne - tłumaczył dalej mężczyzna.

Anna wtedy stwierdziła, że podobną miłością zapałała kiedyś do swojego aktualnego domu. 

Ale my tak mamy, bo z naszym domem w Warszawie też tak było, że weszliśmy i się zakochaliśmy i tutaj też tak jest.
 

Historia miłości Anny i Daniela

Dereszowska i Duniak poznali się w 2014 roku podczas wakacji na Wyspach Kanaryjskich. Aktorka poleciała tam zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu z ojcem swojej córki Leny. To właśnie w Hiszpanii wzięła udział w sesji zdjęciowej, podczas której współpracowała z zajmującym się na co dzień fotografią Danielem. Para od tego momentu była nierozłączna i doczekała się narodzin syna Maksa. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.