Anna Dereszowska w końcu pokazała partnera. Daniel pomaga jej w budowie domu na Mazurach. "Odkryliśmy, że to jest to!"

Anna Dereszowska diametralnie zmienia swoje życie. Razem z partnerem zdecydowała się na budowę domu na Mazurach, której etapy prezentuje w nowym programie TVN Style. Przy okazji po raz pierwszy tak otwarcie udziela wywiadów u boku ukochanego. Czym zajmuje się Daniel Duniak?

Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak są bohaterami nowego programu TVN Style "Budując marzenia". Aktorka obrazuje w show etapy stawiania i urządzania swojej wymarzonej posiadłości na Mazurach, która znajduje się nieopodal klimatycznego lasu i jeziora. O projekcie chętnie opowiada przed kamerami w towarzystwie rzadko udzielającego się w mediach ukochanego.

Zobacz wideo Anna Dereszowska z tatą w popularnym show!

Anna Dereszowska z partnerem o budowie domu

Do tej pory to jest największa inwestycja, z jaką przyszło nam się mierzyć - mówi gwiazda polskich seriali i filmów, udzielając wywiadu z partnerem na potrzeby realizacji programu.

Aktorka przyznała, że spełnienie marzenia o własnym lokum na Mazurach spędza jej sen z powiek, natomiast prawdziwą radość z budowy domu czerpie jej ukochany.

Daniel jest w siódmym niebie. Szuka inspiracji, wymyśla, a ja chodzę i zastanawiam się: "Z czego my to zapłacimy? Z czego opłacimy tę ekipę? Za co to? Z czego my ten kredyt spłacimy?". Kolejna życiowa rewolucja dla Daniela brzmi super i tego będziemy się trzymać, że on będzie się tym zajmował - wyjaśnia ze śmiechem.
 

W jednym z odcinków debiutującego w ramówce TVN Style programu Anna i Daniel oprowadzili widzów po placu budowy. Na pierwszy rzut oka widać, że dość duża posiadłość aktorki i fotografa będzie ich prawdziwym azylem, bowiem oboje niemal od razu zakochali się w tym miejscu. 

Anna DereszowskaAnna Dereszowska pokazała twarz syna. Maks jest już naprawdę duży

Za pierwszym razem kiedy się tutaj pojawiliśmy, dokładnie tą samą drogą weszliśmy do tego punktu, spojrzeliśmy na siebie i odkryliśmy, że to jest to! - zdradził Duniak.
Dokładnie tak było. Zakochaliśmy się w tym miejscu absolutnie - wtórowała mu Dereszowska.
To znaczy to było porozumienie pozawerbalne - tłumaczył dalej mężczyzna.

Anna wtedy stwierdziła, że podobną miłością zapałała kiedyś do swojego aktualnego domu. 

Ale my tak mamy, bo z naszym domem w Warszawie też tak było, że weszliśmy i się zakochaliśmy i tutaj też tak jest.
 

Historia miłości Anny i Daniela

Dereszowska i Duniak poznali się w 2014 roku podczas wakacji na Wyspach Kanaryjskich. Aktorka poleciała tam zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu z ojcem swojej córki Leny. To właśnie w Hiszpanii wzięła udział w sesji zdjęciowej, podczas której współpracowała z zajmującym się na co dzień fotografią Danielem. Para od tego momentu była nierozłączna i doczekała się narodzin syna Maksa. 

Mateusz Morawiecki/ Kościół pw. św. Grzegorza Wielkiego w WarszawiePremier Mateusz Morawiecki spóźnił się na komunię córki. Przez Nowy Polski Ład

Więcej o: