Agnieszka Włodarczyk nie mogła się zdecydować, który wózek wybrać. Kupiła więc dwa. Zdradziła też, czy planuje drugie dziecko

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się, że wybrała dla swojego dziecka nie jeden, a dwa wózki. Wszystko dlatego, że nie mogła zdecydować się, który kolor bardziej jej się podoba.

Agnieszka Włodarczyk jest w zaawansowanej ciąży i już niebawem, wraz ze swoim partnerem Robertem Karasiem, powita na świecie swoją pierwszą pociechę. Aktorka na bieżąco relacjonuje na Instagramie, jak idą przygotowania wyprawki dla dziecka. Teraz pochwaliła się, że wybrała dla malucha wózek, a nawet dwa wózki. 

Agnieszka WłodarczykWłodarczyk chwali się pokojem dziecka. Jeden z kolorów sugeruje płeć?

Zobacz wideo W zaawansowanej ciąży tylko dresy? Agnieszka Włodarczyk ma inny pomysł

Agnieszka Włodarczyk wybrała dwa wózki dla dziecka

Agnieszka Włodarczyk już jakiś czas temu zastanawiała się na swoim Instagramie, czy czarny wózek jest odpowiedni dla dziecka. Gwiazda przyznała, że ten kolor jej się podoba, jej mama miała na ten temat nieco inne zdanie. Aktorka długo więc myślała się nad wyborem modelu i koloru pojazdu. Ostatecznie zdecydowała się więc na dwa egzemplarze, ale w różnych kolorach.

Dziękuję za dzisiejsze doradztwo w sprawie koloru wózka Miał być czarny, a stanęło na beżowym i jeszcze innym. Tak, bierzemy dwa - napisała na Instagramie. 

Okazało się, że jednak w ostatniej chwili zmieniła decyzję.

Miał być szary, ale jednak wracam do czarnego. Dziękuję za porady - napisała później na InstaStories. 
Wczoraj podjęłam, że będzie beżowy i szary, ale tak mi namieszałyście - zwróciła się do fanek - że jednak wracam do opcji beżowy i czarny - dodała w instagramowej relacji. 

Oba modele nie są tanie - za każdy z nich trzeba zapłacić około czterech tysięcy złotych. Nie jest to jednak wygórowana cena za wózek. Przypomnijmy, że inne gwiazdy decydowały się na o wiele bardziej luksusowe modele. Izabela Janachowska w ramach współpracy z brytyjską firmą, woziła swojego syna w ręcznie robionym wózku o wartości 20 tysięcy złotych. Ponad dziesięć tysięcy za sprzęt dla dziecka wydali m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Natalia Siwiec oraz Marina i Wojciech Szczęśni.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk kupiła już wyprawkę dla dziecka. Nie wydała dużo

Agnieszka Włodarczyk o przyszłości

Gwiazda nie kryła radości z zakupów. Przyznała, że moment zakupu wózków był dla niej ważny, bo być może to jedyna okazja, kiedy mogła dokonać takiego wyboru. Słowa te mogą sugerować, że aktorka nie planuje więcej dzieci

Cieszyłam się jak dzieciak w tym sklepie! Wiem, że raczej tylko raz w życiu dokonuję takiego wyboru, więc to był dla mnie ważny moment - napisała. 
 

Aktorce życzymy szczęśliwego rozwiązania. 

Więcej o: